Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta vannak problémáink. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tímea7612 kérdése:

Régóta vannak problémáink. A két legfőbb vitatéma: a párom szerint a nő azért nő, hogy ő végezze a házimunkát. A másik, utálok főzni, ő meg ebédre, vacsorára is meleg ételt akar enni. Ott a többi házimunka is. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
16 éve tart ez a kapcsolat. Anyámmal, testvéreimmel semmilyen a kapcsolatom. Barátaim nincsenek. Anyagi hátterem nincsen. 43 éves leszek idén, hallásproblémával és egyéb egészségügyi gondokkal, tinédzser fiúgyerekkel.
2019. júl. 30. 08:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe elfelejtenék hazamenni munka után, beülnék valahova a barátnőimmel vacsizni, és onnan küldenék egy üzit az uramnak hogy : Találsz kaját a hűtőben, jó étvágyat, utána mosogass el!


Pontosabban, nálunk ez működött.

Egy idő után már mondanom sem kellett neki, rendre, tisztaságra mentem haza.


Hozzáteszem, én is így vártam haza. Néha :)

2019. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Sajnos barátaim nincsenek. A családommal sem sok a kapcsolatom (az öcsém Írországban, a húgom Budapesten,a nővérem vidéken él), ráadásul a nővérem letiltott a facebookról ellentétes politikai nézeteink miatt, azóta nem beszélünk. Anyámmal még gyerekkoromban megromlott a kapcsolatom (soha nem szeretett, gyakran vert, szidalmazott, azt mondta: inkább csinált volna apám helyettem kisszéket, annak több hasznát venné), így aztán felnőttként nem igazán vagyok kíváncsi rá.
2019. júl. 30. 09:13
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

1. vedd fel a kapcsolatot a csaladoddal, ha lehet

2. 1 nap fozz meg egy hetre elore es fagyaszd le, ha erre is beszol, hogy neki friss etel kell, akkor kuldd el a pi-ba.

3. Kezdj el terveket kesziteni, hogy onallo eleted legyen. Valahogy oldd meg, mert legrosszabb esetben es 20-30 eved van hatra. Igy akarod leelni? Elvesztegetni egy ilyen emberre?

2019. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

Ok, bocsi, mar valaszoltal a csalad kerdesre.

Ocseddel milyen a kapcsolatod?

Nem tudna munkat szerezni neked Irorszagban?

2019. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj hogy veled is nagyon sok a probléma szoval kb megérdemlitek egymást! Mert pl ha egy olyan férfit találtál volna aki el tud tartani nem kell dolgozni menned akkor mit csináltál volna?! Ha utalsz főzni? Meg fizettek volna vele? Az a baj hogy mindketten csak akartok de nem akartok kompromisszumot kötni! Mond meg vegye ki ő is a házi munkából a részét mert igy akkor lesz minden nap meleg kaja az asztalon! Amugy elég szép anyuka vagy ha főzni nem szeretsz! A fiad mit eszik? Csak hideg kaját? Szendvicseket amiket ő készít el?


Amugy elég szép hogy 16-18 eves korod óta dolgozol és semmit nem tudsz felmutatni...! Ha nincsenek se barátaid és a csaladoddal sem vagy jóban kkor nem lehet hogy nem csak ők a hibásak hanem te is?! Mert a testvereidnek nincs okuk utalni...

2019. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

#15 ez a valasz egyaltalan nem segit.

Lehet, hogy sok troll van itt, de van aki tenyleg szeretne valami kis biztatast, szoval ha nem tudsz valami pozitivat mondani, akkor inkabb hallgass!

2019. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

15-ös nagyon kedves vagy. Ja, nem! :(

Honnan tudod te, hogy mi a probléma velem? Ismersz?

Ki mondta, hogy nem főzök? Olvasási problémáid vannak? Hetente 3-szor főzök legalább. Az, hogy nem főzök, vagy nem szeretek főzni, két különböző dolog. Amúgy itt a munkahelyemen a kolléganőim nagy része nem főz. Mert nincs kedvük, mert megtehetik anyagilag, stb. Akkor a te logikád szerint mindegyik "szaranya"?

Sohasem szerettem volna, ha valaki eltart. Nekem szükségem van arra, hogy emberek között legyek. Az, hogy nincsenek barátaim, tudatos döntés. Volt néhány lány, nő, akit barátaimnak hittem, de valamilyen formában mindegyik hamis barátságnak bizonyult. Sok éve nem hiszek már abban, hogy két nő között létezik igazi, őszinte barátság. Anyámról írtam, a nővéremről is. Az öcsém sok éve Írországban él, semmilyen kapcsolatom nincsen vele. A húgommal szoktam néha levelezni, telefonon beszélni. Nem utálom őket, ők sem engem, mégsem működik a dolog.

2019. júl. 30. 09:50
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk nem ennyire sarkos a helyzet, mert a férjem megoldja a saját étkezését, ha nem főzök, de azért szereti, ha van otthon főtt étel.

Úgy szoktam megoldani, hogy pl. ha paradicsomos húsgombócot főzök, vagy pörköltet, vagy más olyat, ami bírja a fagyasztást, akkor 3x-os adagot készítek és adagonként megy a hűtőbe. Ha nem tudok aznap főzni, reggel kiveszem a fagyasztóból, mire hazamegyek kiolvad és csak valami köretet kell hozzá készíteni. A többi házimunkát meg csak fel kellene osztani valahogy. De ha más nem változik, a főzéssel kapcsolatban így tudsz picit segíteni magadnak.

2019. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

,,Amugy elég szép anyuka vagy ha főzni nem szeretsz! A fiad mit eszik? Csak hideg kaját? Szendvicseket amiket ő készít el?"


Ez ilyen falusi tahó hozzáállás XD Én se szeretek főzni, inkább mindig az a takarítós fajta voltam, de néha csinálok egy-két dolgot. Egyébként kicsit sem éri meg jobban. Veszel egy 2 db-os fagyasztott halat, amit csak ki kell sütni, meg hozzá csinálsz egy kis rizst, zöldségköretet vagy tartármártást, már ott vagy pénzben, mintha elmentél volna egy kfc-be. És ott legalább nem neked kell mosogatni. Manapság már nagyon nem éri meg főzni magadra, főleg ha finomat is akarsz enni. Egy szendvics se olyan olcsó: oké a kenyér az az, de egy normális csomag sonka már 600 Ft, hozzá kis sajt, egyebek, akkor már mindegy ha menzán eszek és még meleg is, finom is, változatos. Mindig arra neveltek, hogy tanuljak. Ha most már ,,asszonyként" a drága idő azzal menne el, hogy én reggel 6-től délig főzöm a nagycsaládi levest ebédre, én kirohanok a világból.

2019. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as! Ez jó ötlet. Kérdés: mennyi a háromszoros adag? Pl. pörköltet kb. 1,5 kg húsból szoktam készíteni, mégis elfogy 2, maximum 3 nap alatt.

19-es: én is inkább takarítani szeretek, még a mosogatással is ki vagyok békülve. Vasalni nem annyira, főzni pedig egyáltalán nem szeretek. Mint írtam fentebb, rendszeresen főzök, hetente 3-szor legalább. Hétvégén "nagy" főzés van, levessel, süteménnyel. Elviszi a fél napomat.

2019. júl. 30. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!