Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta vannak problémáink. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tímea7612 kérdése:

Régóta vannak problémáink. A két legfőbb vitatéma: a párom szerint a nő azért nő, hogy ő végezze a házimunkát. A másik, utálok főzni, ő meg ebédre, vacsorára is meleg ételt akar enni. Ott a többi házimunka is. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
16 éve tart ez a kapcsolat. Anyámmal, testvéreimmel semmilyen a kapcsolatom. Barátaim nincsenek. Anyagi hátterem nincsen. 43 éves leszek idén, hallásproblémával és egyéb egészségügyi gondokkal, tinédzser fiúgyerekkel.
2019. júl. 30. 08:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#18-as vagyok. Legutóbb 1,5kg darált húsból készült a húsgombóc. Ezt osztottam 3 felé. 2 adag ment a fagyasztóba. Szoktam készíteni darált húsból, vagy kockázott húsból is pörköltet. A kockázott mehet egy főzelékre feltétnek, a darált pedig rakottasokba, tésztaszószba pl. Ebből készíthetsz akárhány adagot egyszerre. Időben ugyanott vagy, viszont van mihez nyúlni, ha már kis adagokban bent van a fagyasztóban.

Nyilván ideálisabb lenne minden nap frisset főzni, de munka mellett kissé bajos megoldani. Az időm drága és kevés van belőle.

Én szerencsére szívesen főzök, csak időzavarban vagyok, ezért vannak ilyen vészmegoldások.

2019. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket. Nekem is az idővel van bajom. Majdnem negyed hat van esténként, mire hazaérek. A főzés mellett pedig ugye ott van a mosás, vasalás, takarítás és a kert is. S jó lenne még magamra is időt szánni. Hetente háromszor szoktam tornázni. Régebben. Örülök, ha havonta 1-2-szer tudok mostanában. :( Természetesen otthon, számítógép előtt, mert arra sem időm, sem pénzem, hogy eljárjak valahová tornázni.
2019. júl. 30. 13:36
 23/27 anonim ***** válasza:
85%

Pedig a torna, sport fontos! :)


Vegyetek egy szép nagy mosogatógépet, mosogatás letudva! Csak be meg ki kell pakolni, illetve ha valamin néha rajtamarad a kemény tojás pl., azt kézzel kell elmosogatni.


Egyáltalán ne vasaljatok, mi a francnak az? Hagyjál már. :D Egy-két munka, amihez elengedhetetlen a vasalt ing, de más ruhadarabot felesleges... Ha meg a munka nem követeli meg, akkor a legtöbb háztartásban napjainkban még vasalódeszka/vasaló sincs... Minek? :D


Hagyd el ezeket a hétvégi nagy sütés-főzéseket. Vagy levest csinálj, vagy desszertet, de 3 fogást ne! Csak kevés hozzávalós, kevés konyhában töltött időt igénylő kajákat csinálj. Pl. a rakott krumpli pepecselős, felejtsd el!

2019. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

15-ős vagyok na látod! Nem hogy barátaid nincsenek a testvereiddel sem tartod a kapcsolatot! Meg igen ők is sz@r anyák ha alapból mem is főznek! Az én anyám heti 7 nap is lefőz ha kell! Nem pedig a heti 3 napot sokalja.... és igen az nagyon jo ha minden nap éttermi kajat esztek ja nem nem jo! Nem a legfrissebb alapanyagokkal és a leghigeinikusabb módszerekkel h dolgoznak ráadásul az ízek sem olyanok mint a házi koszté! Meg megsúgom egy étteremben a hus bent van akar 1 hónapig is! Ja és meg fuszerezni se fuszerezik...


Azt meg tökéletesen le írtad hogy saját döntés hogy nincs kivel beszélgetned... mert ha se testvérekkel se barátokkal se kollégákkal nem tartod a kapcsolatot akkor tényleg velük vagy a ferjeddel van a baj?! Az a baj a legtöbb nő egy vak álszent fruska.... anyám is már gyerek kora óta dolgozott neki sem volt könnyű élete de tisztességesen fel neveltek apámmal egyszer sem volt az hogy nem volt főzve mert nem volt kedve mert egy hisztis pixa volt... amit megsugom a gyerek mentalitását is segíti... ha otthon az anyja főz neki valami igazán finomat!


Lehet hogy durva vagyok de az nem segít a problémádon hogy itt most arra vársz hogy mindenki a ferjedet meg a körülötted lévőket szapulja és neked adjon igazat mert az csak a kis piti egódat gyarapítja...


Ja igen! Be segitek neki a főzéssel meg a házi munkával na meg a fater is! De ő csak a házi munkával mert nem ténylegesen nem tud főzni 😅

2019. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Meg mi az a félnapos főzés?? Egy sütemény meg leves azt megcsinálom egyedül 2 ora alatt + a fő ételt is...
2019. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

15-ös és 24-es válaszoló!


Gondolom, még otthon élsz és anyuci ma is főz rád 7/7 nap. Gratulálok, erre büszke lehetsz és van jogalapod hozzászólni ehhez a kérdéshez. Majd ha kibújsz anyu szoknyája alól és egyedül vezeted a háztartásodat, minden nap friss ételt főzöl magadnak, akkor lesz jogod hozzászólni a témához. Anyukádhoz is lenne egy-két szavam, hogy ilyen elkényeztetett, nagyképű, fölényeskedő embert nevelt a napi meleg kajájával...

2019. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyen tipusu ferfiakkal kapcsolatban mindig felvetodik a kerdes, hogy o vajon teljesiti-e a dolgat? Gondolok itt az erdeklodesednek megfelelo dragabb ajandekokra, utazasra, etteremre, minden foldi jora, amit egy ugynevezett igazi ferfi megad az igazi nojenek. Viragot mikor kaptal utoljara? Tizedik evfordulotokra egy szep nyakeket? A nyaralast ugye o szervezi, o telefonal, o a sofor, o veszi a belepot es meg egy hekkre is meghiv a strandon? Es ha langyosan hozzak ki a sort ugye igazi ferfikent vallalja a konfliktust, nem pedig csak sunnyog es a bajsza alatt morog? Fogadok nem volna ennyire magabiztos, ha holnaptol neki is "igazi ferfikent" kene viselkednie.

Persze meg igy is mondhatnal nemet erre a banasmodra, felre ne erts, csak nekem gyanus, hogy a kivansaga meg az igazisag mercejevel sem jogos.

2019. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!