Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja férjpótléknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja férjpótléknak tekinti a fiát, engem utál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelte fel a páromat, nem ment újra férjhez, vagy 30 éve már nem dugta senki. Magányos, beszáradt, boldogtalan nő, de iszonyú wilful, selfish karakter, amivel az agyunkra megy.


Páromat használja arra, hogy oldja az érzelmi magányát, ugráltatja, és minden nőt közellenségnek tekint, így engem is.



2019. júl. 30. 14:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem meny-anyós viszonyról van szó, mert házasság nem áll fenn.


amit írsz, azon most mosolygok, magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.


ha 2019-ben, a globális, transznacionális késő modern társadalmi kihívások idején gúny tárgyává teszitek azt, aki 2 angol szót belefűz a mondandójába, és azzal vádoljátok, nem tud magyarul, az minimum szánalmas, merthogy a kormányzati akarat és tervek nyelvtudáshoz kötik az egyetemi felvételitől elkezdve a diplomaszerzésen át a munkaerőpiaci boldogulásig mindent.


amúgy klasszikus értelemben a magyar valóban nem anyanyelvem, mert nem Mo.-n születtem, viszont anyanyelvi szinten beszélem... akárcsak az angolt, és felsőfokon a németet, franciát, olaszt.

2019. júl. 30. 16:52
 12/12 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem az öreglányon simán túltesz a gyk-s népség, egészen sokkoló, hogy amiatt szadiznak, mert le mertél írni 2 darab angol szót.


Mivel angol szakot végeztél és anyanyelvi szinten nyomod, ez részedről nem is bohóckodás, hanem olyan természetességgel használod,ahogy más levegőt vesz.


De Magyarországon kicsinálnak érte, mert nem beszél a többség semmilyen nyelvet a magyaron kívül, pláne nem olyan magas fokon, mint te, így már csak irigységből is savaznak.


A kérdésedre reagálva: csökkenteni kell a találkozások számát párod anyjával, kerülni, amennyire csak lehet.


A párodnak meg szintén a távolság segíthet, hogy leváljon az anyjáról. Ha nagyon nem megy neki, inkább dobbants, nincs szánalmasabb a csecsszopó óriásbébi-pasinál.

2019. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!