Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, ha a párom a terhességem felénél úgy dönt, hogy mégsem kellünk neki, sem én sem a Pici?

Figyelt kérdés

Most 23 hetes terhes vagyok! Párommal az utóbbi időben eléggé megromlott a kapcsolatunk, sok volt a gond, probléma! Emellett beleestem abba a hibába, hogy több törődésre vágytam volna, de adott helyzetben szinte semmit nem kaptam, persze ez sem javított a hangulaton! Párom elutazott egy már régebben lefoglalt útra, amire én terhességem miatt nem mehettem! Már ez is eléggé érzékenyen érintett...

Mikor kiment, még mindent meg akartunk oldani, megígérte, hogy változtat dolgokon, mert nem akar elveszíteni! Elutazásakor találkozott egy lánnyal, akivel folyamatosan tartotta a kapcsolatot! Akkor kezdett teljesen elfordulni tőlem! Onnantól kezdve nem akarta megoldani a gondokat, már nem érdekelte semmi! Tőlem időt kért, érzelmi kételyekre hivatkozott, miközben már másirányba tekingetett...

Amikor hazajött, még mindig hitegetett, majd egyszer lebukott! Míg én időt adtam, addig a lánnyal találkozgatott! Most már ott tart a dolog, hogy állítólag "szerelmes"! Én meg itt állok nagy hassal és tudomást sem vesz rólunk! Én 28 éves vagyok, párom (vagy expárom) 37, az új "szerelem" pedig 22! És úgy látszik, mindannak ellenére, hogy a lány az ország másik felén él, mindent megér most ez neki!

Nem nagyon tudom ezt jelenleg feldolgozni! Nagyon szerettem a páromat, bármire hajlandó lettem volna, de már úgy érzem túlságosan beleásta magát ebbe a másik kapcsolatba!

Fogalmam sincs, hogy lehet ezen túllépni egy pici babával a pocakomban, akit eredetileg együtt terveztünk!!!

Félek, hogy teljesen össze fogok zuhanni! Kérlek segítsetek, hogyan lehet továbbmenni???


2008. nov. 14. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben először is megkeresném ezt a lányt.Nem tudom tud e terhességedről,ha nem mond el nekiElég gussztustalannak tartom hogy egy majdnem családos emberrel kikezd.A párod is jópofa.Az miért baj hogy ha terhes az ember lánya,akkor több odafigyelére,szeretetre vágyik.De ha tényleg szereted harcolj érte,állítsd le azt a nőt.A gyereked sorsa is függ ettől,ne hagyd hogy egy ilyen semmirevaló nő csak úgy elvegye tőled.Ha mégsem menne vissza hozzád ne búsulj,egy ilyen ember nem érdemel meg titeket.
2008. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
keresd meg a lányt vagy hívd fel vagy mind1 csak beszélj vele mondd el neki hogy terhes vagy és eddig nagyon boldogan éltetek együtt és nézzen magába és kérdezze meg magától hogy ember leszek én ezután szétszedek egy családot egy fiatal anyukát magára hagyok a fiával és talán össze is roppan és akkor mi lesz a picivel? és ha nem érdekli a dolog akkor akkor ő nem is ember vagy nincs szíve// párodnak meg mondd meg majnem ugyanezt hogy mért akar egy boldog kapcsolatot ami teljesen stabil volt még nemrégen igy szétszedni egy olyan kapcs. miatt ami eléggé bizonytalan lábakon áll és lehet hogy a nő csak kihasználja és és nem is szereti %%ébressz fel benne minden kételyt amit csak tudsz hátha átgondolja hogy mit is tesz%% amugy nagyon sok sikert ehez az egészhez és éljetek boldogana pici meg legyen egészséges :)) @domdom96@
2008. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért szerintem az a lány nem kellene bántani, hiszen a körülményeket nem isemrjük. Lehet, hogy ő is csak áldozat. Ha a párunk megcsal, akkor ne azt a 3. személyt okoljuk!

Szerintem a (ex)párod megijedt a felelősségtől, idegen neki helyzet, ezt nem tudja hogy kezelje. Az érelmeiben sem biztos, nem lángol benne a szerelem....Nos egy ilyen kapcsolatot egy baba sem tud megmenteni....Lehet összejöttök ismét, de nagyon valószínű, hogy a gondok majd kiütköznek, és nem lesztek az az idilli család.

A te magad érdekében szerintem inkább válaszd azt, hogy egyedül maradsz, mert ez a férfi sosem lesz igazi társad, és gyermeked apja. Remélem megismerkedsz majd egy másik férfivel, akivel boldog családi életet élhettek.

Petranova

2008. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A lány tudja, hogy vagyok és hogy terhes vagyok! Szerintem a Párom (exem) megy jobban utánna, mert állítólag olyat lát benne, amit nem hitt, hogy még megtalálhat...

Igazából fogalmam sincs, hogy milyen szinten van a kapcsolatuk, de tudom, hogy ha felhívnám, csak jobban rontanék a helyzeten!

2008. nov. 14. 14:27
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Szomorúan olvastam amit irtál...:(

Előszőr is én is azt tenném amit javasoltak már előttem: szólnék annak a csajszinak, hogy állitsa már le magát, hiszen éppen most rombol(t) szét egy családot...de beszélnék a(z) (ex) pároddal is, s megkérdezném hogy hogy lehet valaki ennyire felelőtlen, mással szemben? Egyébként mennyi ideje voltatok együtt?

Nem akarok gonoszkodni, de lehet hogy vele van a baj, mivel 37 évesen akar megállapodni (vagy még akkor sem!!!)

Ha mindkettővel beszéltél már, a döntés a Te kezedben van, gondold át, hogy egy ilyen felelőtlen alakra van e szükséged a gyermeked neveléséhez, vagy nincs...(ne érts félre nem akarlak bántani, de ezt látom...tudom, hogy ha szereted akkor nagyon nehéz...)ha úgy döntessz hogy ennek semmi értelme akkor ne félj nemet mondani, biztosan melletted lesznek a barátaid a családod, és biztosan nem maradsz egyedül.

Kitartást, minden jót és egészséget a Picinek:)

2008. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Az első két válaszoló tipikus nő, akik azonnal a 3. személynek ugranának, ahelyett hogy elgondolkodnának, hogy ők mindent megtettek-e a kapcsolatért. Ja és nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy ez egy jó kapcsolat volt, a kérdező egy szóval nem írta!

Petranovával teljesen egyetértek, racionálisan látja a helyzetet. Ha nem női név lenne ott, azt hinném férfi írta.:)Ez bók akar lenni!:)

2008. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Ha a pasi így áll hozzátok, akkor nem érdemel meg titeket. Sokkal teljesebb életet tudsz adni a bébidnek (egyelőre) egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol mindig fenn áll a veszély, hogy otthagy titeket "apa". Erre gondolj.

Megadod magatoknak azt az esélyt, hogy találtok egy olyan férfit, aki tiszta szívéből szeret téged és a gyermeked. Hidd el, nem lehetetlen!

Üdv.

2008. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban apum egy idiota volt...nagyon rosszul bant anyummal. aztan velem terhes lett, mindenki remelte h ha baba lesz majd megvaltozik...

viszont sajnos ez nem igy lett.

2 eves koromban mar muszaly volt elvaljon, mert apummal nem lehetett birni.Azota mostoha apum van, egy testverem, es igy a csalad nagyon boldog. Az uj edesapam elfogadta anyumat velem egyutt, es a legrendesebb ember a vilagon.

Az igazi apumat legalabb 14 eve nem lattam...ennyire torodott velem, viszont nem is erdekel.Az az apa aki felnevel.

Nagyon nehez helyzetben vagy, igy igaz.

Viszont minket noket Isten erosnek teremtett.Es akarmi is tortenjen SOHA ne add fel. Ennek sok oka lehet. Lehet a parodra rajott egy hulyeseg, elhulyitette egy fiatal pipi..ferfiak amugyis gyengek.

Viszont a parod a legnagyobb hibas, mert ha egty ferfi akar, megtud allni egy no elott, ezt sok ferfi is mondta nekem.foleg, h baba van az utonEz a ferfi nem erdemel meg teged, egy utolso paraszt. Es aki egy csalad mellett igy dont, egy ilyn ferfi mellett nem garantalom, h valaha jo sorsod lesz, vagy akar valaha megfog becsulni teged es a gyereked.

Legy kemeny, es beszelj azzal a novel, h tenyleg szalljon le a parodrol.Ugyanakkor a paroddal is beszelj.Viszont legyel hatarozott, es ne felj attol, h mi lenne ha nem lenne o melletted. anyum is kapott valakit, es en soha nem neztem a mostoha apumat idegennek.Nem azt mondom, mert ha lehet meg kell menteni egy hazassagot, de gondolj inkabb abba bele h mi jobb neked? Kinlodni valaki mellett aki nem tisztel annyira h ne csaljon meg, foleg egy babaval az uton, v kapjn egy ferfit aki szeressen es tiszteljen, es te legy neki a vilagon a legfontosabb dolog.

nehez a helyzet de sok sikert es erot kivanok neked, es ne hagyd magad. legy eros..tovabb KELL menni, vele v nelkule, es nem elvesziteni a remenyt.A picidnek ha elmondod majd a dolgokat ugy ahogy tortentek, biztos vagyok h nem fog hibaztatni.Viszont ot ne hagyd es nagyon szeresd, mert semmiert sem hibas. sok szerencset, es nyugi. mindig van egy megoldas:D

2008. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ja meg valami...h javitsam ki az elso hozzaszolot: nem "majdnem csalados" ember, hanem amikor van parja, es foleg gyerek utban, az mar CSALAD
2008. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Srapnel ***** válasza:
76%
Hihetetlen, hogy egyesek ennyi marhaságot írnak itt, SEMMI ESETRE SE keresd föl a másik lányt! Ti ketten egymásnak nem tartoztok elszámolással. Lehet arra hivatkozni, hogy az a lány a hibás, de ez baromság. Az a lány annyit tesz csak, ami a dolga: tetszik neki valaki és meg akarja szerezni. Ha megkeresed, csak megalázkodsz. Aki itt hibás, az a párod. Neked vele van problémád és kapcsolatot. Ha elüldözöd a másik lányt, semmi nem fog változni, jön majd a következő, szóval neked SEMMI KÖZÖD a harmadikhoz. Hogy hogyan lehet feldolgozni? Úgy, ahogy a földrengést, meg az árvizet: vis maior, tehát nem a te hibád, az élet megy tovább és a gyermekednek szüksége lesz rád, a helyzet az, hogy be kell rendelkezned arra, hogy egyedül neveled föl, de legalább is nem a pároddal. Sok év múlva majd neki kell levonni a tanulságot és neki kell elszámolnia döntésével. Élj egészséges életet és törődj a gyermekeddel, két szülő helyett kell majd szeretned, de két szülő helyett is téged fog szeretni. Aztán sok év múlva, ha a párod igényt tart rá, akkor jön majd az elszámolás ideje: veled és a gyerekkel. Szóval összefoglalva: ez bukó, de nem a világ vége.
2008. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!