Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, ha a párom a terhességem felénél úgy dönt, hogy mégsem kellünk neki, sem én sem a Pici?

Figyelt kérdés

Most 23 hetes terhes vagyok! Párommal az utóbbi időben eléggé megromlott a kapcsolatunk, sok volt a gond, probléma! Emellett beleestem abba a hibába, hogy több törődésre vágytam volna, de adott helyzetben szinte semmit nem kaptam, persze ez sem javított a hangulaton! Párom elutazott egy már régebben lefoglalt útra, amire én terhességem miatt nem mehettem! Már ez is eléggé érzékenyen érintett...

Mikor kiment, még mindent meg akartunk oldani, megígérte, hogy változtat dolgokon, mert nem akar elveszíteni! Elutazásakor találkozott egy lánnyal, akivel folyamatosan tartotta a kapcsolatot! Akkor kezdett teljesen elfordulni tőlem! Onnantól kezdve nem akarta megoldani a gondokat, már nem érdekelte semmi! Tőlem időt kért, érzelmi kételyekre hivatkozott, miközben már másirányba tekingetett...

Amikor hazajött, még mindig hitegetett, majd egyszer lebukott! Míg én időt adtam, addig a lánnyal találkozgatott! Most már ott tart a dolog, hogy állítólag "szerelmes"! Én meg itt állok nagy hassal és tudomást sem vesz rólunk! Én 28 éves vagyok, párom (vagy expárom) 37, az új "szerelem" pedig 22! És úgy látszik, mindannak ellenére, hogy a lány az ország másik felén él, mindent megér most ez neki!

Nem nagyon tudom ezt jelenleg feldolgozni! Nagyon szerettem a páromat, bármire hajlandó lettem volna, de már úgy érzem túlságosan beleásta magát ebbe a másik kapcsolatba!

Fogalmam sincs, hogy lehet ezen túllépni egy pici babával a pocakomban, akit eredetileg együtt terveztünk!!!

Félek, hogy teljesen össze fogok zuhanni! Kérlek segítsetek, hogyan lehet továbbmenni???


2008. nov. 14. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sem mennél azzal semmire, ha erőszakkal vagy könyörgéssel, vagy racionális érvekkel félreállítanád a másik lányt. Mert a hiba a párodban van, aki nem szeretett Téged annyira, hogy ellenálljon a kísértésnek (főleg, még azt mondod, ő rohan utána).

Meg aztán, azzal se mennél sokra, ha erőszakkal, könyörgéssel, érveléssel kikönyörögnéd, hogy a párod Veled maradjon. Közben lehet, a lány után sóhajtozna. Fene tudja, mikor jönne a következő lány, akiben megtalálni vél valamit, amit Benned nem.

MAgadban se keresd feltétlenül a hibát! Aki bunkó, az bunkó, nem Te tehetsz róla! Ha gondja volt a kapcsolatotokkal, azt Veled kellett volna megbeszélnie, nem kifelé tekintgetnie. Persze, hogy az könnyebb.


A barátnőmet újszülött babával hagyta ott a párja, aki lelépett a csaj legjobb barátnőjével. Undorító ügy volt. Összezuhant szegénykém - de az édesapja természetesen befogadta, hozzáköltözött vissza (édesanyja sajnos már nem él) a családja támogatja, és mi, a barátai is igyekeztünk tartani benne a lelket. Ma a gyereke 2 éves, a barátnőm pedig egy új, boldog kapcsolatban él.

2008. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Jajj, nagyon sajnálom:( Őszintén nem hiszem, hogy erre van megoldás, mármint, hogy együtt maradjatok, hiszen úgysem lesz már a régi, még ha el is tiltod a lánytól. Sajnos hagynod kell menni. Lehet, hogy idővel rájön, hogy hibát követett el, de ez most mellékes. Mindenképpen kezdj el gondolkodni, hogy tudnál önállóan megélni a babával, és keress fel egy pszichológust, aki segít feldolgozni a traumát, mert ha ez benned ragad, téged is, és a Picit is tönkreteszi... Remélem, hogy vannak szüleid, barátaid, akik melletted állnak! Sok szerencsét!
2008. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyesmit pozitív hozzáállással: születni fog egy kisbabád, aki csodálatos lesz, és rengeteg örömöd lesz mellette. ne magadra figyelj, hanem a babádra. vele foglalkozz, az anyasággal. tervezd meg a szobáját, vegyél neki ruhákat. és ha valóban így van akkor ketten lesztek egymásnak! a kapcsolatodon ne gondolkodj, a jövő felé nézz!
2008. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy, ennek a kapcsolatnak vége. Tiszta sor , nem kellesz neki, a gyereke sem. Nem számít, hogy ki a csaj, fölösleges rajta elverni a port, ő nem hibás, vagy a férjed vagy te. Ha nem a csaj lenne a szeretője, akkor lenne más, mindegy. A férjed nem való sem apának se férjnek se szeretőnek. Viszont gondolj bele, hogy ha a párod beleszeretett abba a csajba, te örülnél, ha ennek ellenére kötelességtudatból veled maradna, és olyan érzelmeket tettetne feléd, amik nincsenek is? Örülj neki, hogy csak ilyen rövid ideig tartott a kapcsolatotok, nem 10-15 évig kínlódtál vele. Legyél pozitív, a babádnak arra van szüksége. Nincs más hátra , mint előre, most csak magatokkal foglalkozz, és arra gondolj, hogy te már soha többé nem leszel egyedül. Ne harcolj ezért a kapcsolatért nincs értelme. Ügyes legyél, sok szerencsét a továbbiakban.
2008. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, hogy soha nem fogod feldolgozni!

Mint egy mély vágás, ami eléri a létfontosságú szerveket!

Nyílván arra kell törekedned, hogy a gyerekednek és neked is a legjobb legyen!

Vannak férfiak akik nem szeretnek gyereket nevelni, és emellett nem is kifejezetten tenyész hímek. Ez tényleg szerencsétlen helyzet, de ha így van nincs más hátra, hogy próbálj egy jobbat találni! Gyerekkel melletted!

Na ez biztos nehéz!

(Ahogy sok nő, egy butábbat, rondábbat, aki kevésbé vonzó számodra, de a gyerekeid neveléséhez megfelelő!-és ez nagyjából ki is elégíti)

Biztos számtalan oka van, hogy szeretnéd még őt!

Ha kell neked, akkor ez a te harcod!

Igazából az nem derült ki teljesen, hogy most tényleg visszaszeretnéd e hódítani, és a feldolgozás ehhez kell, vagy az elfogadáshoz hogy lehet vége???


Ami biztos ez most úgy néz ki egyedül túl nehéz, talán első lépésnek keress megbízható segítséget, barátokat!

Egy kicsit próbálj a teherből leadni!

Viszont teljesen normális, hogy hiányzik neked a párod!

Visszaszeretnéd szerezni! Ne ezen akarj változtatni, tedd azt amit helyesnek érzel! Ha beszélnéi szeretnél vele akkor hívd fel! Ha lánynak akarod elmondani, hogy ne (..), akkor tedd azt!

Én viszont úgy érzem, ezt nem vele kell megebszélni.

Talán jobb lenne,ha a férfi figyelmébe ajánlanád, még is jobban járna veled, mint azzal a lánnyal, aki élvezi, hogy vele megcsalja a terhes feleségét! Ki vágyik ilyen pszihopata helyzetre?

Tökéletes megoldásra ne várj!

2008. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, hogy soha nem fogod feldolgozni!

Mint egy mély vágás, ami eléri a létfontosságú szerveket!

Nyílván arra kell törekedned, hogy a gyerekednek és neked is a legjobb legyen!

Vannak férfiak akik nem szeretnek gyereket nevelni, és emellett nem is kifejezetten tenyész hímek. Ez tényleg szerencsétlen helyzet, de ha így van nincs más hátra, hogy próbálj egy jobbat találni! Gyerekkel melletted!

Na ez biztos nehéz!

(Ahogy sok nő, egy butábbat, rondábbat, aki kevésbé vonzó számodra, de a gyerekeid neveléséhez megfelelő!-és ez nagyjából ki is elégíti)

Biztos számtalan oka van, hogy szeretnéd még őt!

Ha kell neked, akkor ez a te harcod!

Igazából az nem derült ki teljesen, hogy most tényleg visszaszeretnéd e hódítani, és a feldolgozás ehhez kell, vagy az elfogadáshoz hogy lehet vége???


Ami biztos ez most úgy néz ki egyedül túl nehéz, talán első lépésnek keress megbízható segítséget, barátokat!

Egy kicsit próbálj a teherből leadni!

Viszont teljesen normális, hogy hiányzik neked a párod!

Visszaszeretnéd szerezni! Ne ezen akarj változtatni, tedd azt amit helyesnek érzel! Ha beszélnéi szeretnél vele akkor hívd fel! Ha lánynak akarod elmondani, hogy ne szórakozzon vele--itt kimoderáltak, ezért nem tudom máshogy leírni, akkor tedd azt!

Én viszont úgy érzem, ezt nem vele kell megebszélni.

Talán jobb lenne,ha a férfi figyelmébe ajánlanád, még is jobban járna veled, mint azzal a lánnyal, aki élvezi, hogy vele megcsalja a terhes feleségét! Ki vágyik ilyen pszihopata helyzetre?

Tökéletes megoldásra ne várj!

2008. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy kétszer ment!


A lényeg, hogy a gyerek a lényeg! Ezt ne vedd sértésnek kérlek!


A másik, hogy ha most úgy érzed tenni akarsz az ügyben, akkor most tegyed, mindegy hogy jól vagy rosszabbul alakul tőle! Tedd meg amit szeretnél!


Ne mások véleményét tartsad szem előtt, mert ebben te tudsz a legjobban dönteni!


Viszont, hogy sikerrel járj, visszaszerezd, vagy másik társat találj, segítséggel jobban fog menni!


Nem ötletekre gondolok, hanem olyan valakire, aki tényleg melletted áll!


Én bízok abban, hogy sikerül visszaszerezned, sok ilyen van!

2008. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azota mi tortent veled?
2012. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!