Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti kapcsolatban voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti kapcsolatban voltam egy nővel de én többet szeretnék ő nem maradhatunk barátok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel ártasz önmagadnak, szenvedni fogsz a barát zónában.
2019. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Minek?
2019. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Te sosem fogsz rá csak barátként nézni, és mindig reménykedni fogsz. Nem jó ötlet.
2019. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Zárd le, sérülni fogsz. Kell az neked?
2019. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő miért nem akar tőled semmit? Beszéltetek ettől konkrétan?
2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évig igen, addigra már szerves része lesz az életednek, majd egyszer csak gondol egyet és többé hozzád sem szól. Nem lehet vele megbeszélni, nincs indoklás, nincs semmi csak vége. Te pedig szenvedsz mint a kutya, mintha kiszakítottak volna egy darabot az életedből. Évekig vele álmodsz még ezután. Ez hiányzik neked? Hidd el, ne tedd! Én átéltem, borzalmas. (A barátság nagyon jó volt, ahogyan és amikor vége lett, az fáj)
2019. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Mert ha egyszer jóbarát vagy, a nő nem fog akarni többet, mert "nem tud rád úgy tekinteni". Nekem is mondtak már olyat, hogy "az olyan lenne, mintha tesómmal kéne szexelnem" és hasonlók.
2019. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!