Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azért mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért mert a rendről más a felfogásotok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy ez miben nyilvánul meg a gyakorlatban.
2019. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze.
2019. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, hiszen ez rengeteg konfliktus táptalaja lehet.
2019. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyire más. Egy rendmániással nem tudnák együtt élni, akinek még az sem mindegy, merre áll egy csésze füle.
2019. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a más felfogás azt takarja, hogy őt nem zavarja a szemétdomb, egy idő után igen.
2019. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon-nagyon eltérő, akkor valószínűleg össze sem jönnénk. Inkább akkor vezetne szakításhoz, ha csak tőlem várná, hogy rendet tartsak, mert akkor hajlamos vagyok bemutatni, hogy milyen az, amikor nem teszem....
2019. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Koszfészek, rendetlen pasival össze sem jönnék.
2019. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. A két véglet kiborít. Az apám-féle tisztaságmánia ugyanolyan bosszantó, mint a régi szomszédunk hozzáállása. "Anna néni, ott egy csótány a szék lábánál" Anna néni így lassan odanéz, mosolyog.


"Majd elmegy".



Eeeeeeee...


Közepes rendtartást favorizálok, ne egyen meg a kosz minket, de ne is az állandó háztartási robottal törődjünk minden szabadidőben.


Viszont a tárgyakat szeretem táblázatban vezetni, hogy miből mennyi van, hol a helye és mi ebből az enyém (ez csak a saját régi cuccaimnál fontos, szakítás esetére) + hogy ne kelljen keresni, mert tudom hol van.

2019. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Anna néni nagyon chill. 😂


Kérdező, attól függ. Nyilván a végletek ki vannak zárva. Nálam dzsuva sosincs, de múzeum sem.

2019. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont ebből fakadt nagyon sok konfliktus.


A párom:

- mindent azonnal elmosogat

- minden ruhát a helyére rak

- nem hagy szét soha semmit


Én:

-később, nap végén szoktam elmosogatni

-általában egy ruhás székem van:D

-széthagyom a dolgaimat pl hajgumik ilyesmik


és még sorolhatnám, a lényeg, hogy nagyon sokat veszekedtünk ezen. De aztán idővel sikerült megbeszélni, és már ő sem ugrik rögtön a nyakamnak emiatt, próbálunk figyelni a másikra. A lényeg a kommunikáció, és, hogy mindkét fél megértse, hogy nem azonosak az emberek szokásaik, így alkalmazkodni kell mindkét félnek valamilyen módon.


Azóta nálunk minden mosogatógépbe megy, felváltva pakolunk be, én igyekszem a ruháimat egyben tartani, és ő is figyel azokra a dolgokra amik engem zavarnak.:)

2019. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!