Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kellene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kellene? Féltékeny vagyok rá .

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 6 éve hogy együtt vagyunk és eddig nem voltam sose az az igazán féltékeny nő, viszont van egy lány (19L) aki miatt mégis aggódok.A párom távolabbi rokona és ugye minden családi összejövetelkor (vagy éppenséggel hozzánk jönnek.) megjelenik hisz a családjához tartozik.

Észrevettem hogy akárhányszor találkoznak a párom állandóan vigyorog, rázza a lábát, nézegeti őt,átkarolja,piszkálja megállás nélkül, szóban/fizikailag is (lökdösi) mint egy kis kamaszgyerek. Felajánlja a segítségét stb...

de mégis ha nincs itt ez a lány és szóba kerül akkor kissé bántó megjegyzéseket tesz rá, mintha annyira nem érdekelné egyáltalán a létezése sem, holott amikor ott van személyesen akkor tiszta zavart.

Lehet hogy csak én fújom fel az egészet?

Úgy gondoltam nem kérdezem meg még tőle mert nem akarom még ilyesmivel (lehet alaptalanul) megvádolni, mert végül is ezt a lányt végig látta míg felnőtt. Lehet hogy nem tekint rá máshogy? Nagyon tanácstalan vagyok.

37L a párom 33F



2019. aug. 2. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt nem is egy ilyen baratom akinek a rokonaval mintha "uszott volna vmi a levegöben"


Egyik srac buliban ugy tancolt vele hogy felemelve volt a xtesoja (-unokateso de egy helyen elnek napi kapcsolatuk van- a csaj szetett labakkal a derekan ), masik srac akarmit mondtam pl menjünk el moziba, vacsorazni,feszt olyanokkal hivogatott mikor mashol voltam, hogy tesojaval elment moziba vagy vacsorazni (az ötleteim vele valositotta meg), meg mindig olyan szeretve dicserve beszelt rola, csak epp a fiutestvereiröl viszont nem, de volt olyan exem is aki meg az en tesomat ültette ölebe hogy atkarolja melegiti hogy ne fazzon velem együtt (hajnalban vàrtunk buszt), de volt olyan exem is hogy TÖLEM kerdezi azt, hogy kepzeld unokatesommal mikor kicsik voltunk megmutattuk egymasnak a nemi szerveinket, szerinted igy felnöve megkerdezhetem azt emlekszik e rà (egyaltalan minek is akart ilyet temaba hozni, miert nivancsi erre hogy emlekszel e lattam a "sunàdat", meg miert is a BARATNÖJETÖL kerdez ilyeneket, miert nem egy havernak hozta egyaltalan fel)


Szoval amiröl kerdezö ir, nem ritka.


Es erre engem ismerösök "megnyugtattak" olyannal, hogy öj amugy ismernek ilyat is akina sajat hugàt (vagy unokahugat)d.gja, szoval nyugi ez semmi amiket meselek no para

2019. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*ismernek olyat is aki a sajàt hugàt
2019. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes :/

Pont azért gyanús, mert ha nincs ott nemtörődöm a stílusa, ha ott van meg kb le se száll róla.

Kérdezz rá, de bevallani nem fogja, ha tetszik neki.

2019. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A féltékenységgel, rakerdezessel csak még nagyobb feszkot uzgalmat adna a dolognak. Tuti hogy szex közben mar igy is ra gondol. Az agy ugyanis igy oldja fel a feszkot
2019. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, nekem is pont ez a gyanús:

ha ott van vele, le sem száll róla, vigyorog, kedves vele, közelében van stb. HA meg nincs, akkor majdnemhogy szidja.


Nekem ez eleve gyanakvásra ad okot, ha ennyire ellentétesen viselkedik valaki.


Rákérdezni? ÉS milyen választ vársz? :/ Úgy sem fogja bevallani, ha tetszik is neki..

Szólni szólhatsz neki, hogy észrevetted, legalább legalább jobban moderállja magát legközelebb.

(De amúgy tetszeni tetszhet több ember is, nem biztos, hogy rá is akar mozdulni, ha ez megnyugtat)

2019. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy gyerek, aki azt hiszi, ha szidja, akkor nem lesz levagos, hogy mennyire ra van allva...
2019. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Pont ettől aggódtam. Esetleg szólok neki legközelebb ha ilyen történik, hogy moderálja magát.A lány meg persze szinte csodálja a párom,de hát ez van.Egyébként a lány úgymond nem csüng rajta, tehát itt nem ő a hunyó.(Normálisan viselkedik)
2019. aug. 2. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyitott kalitka. Felőlem megcsalhat a feleségem (erre nulla % az esély), csak ne tudjak róla. Ha meg megcsalt, mehet a pasijához, de előtte megkérdezném hogy miért tette. Nem tartom a körülöttem élő embereket a tulajdonona, így mindenki azt csinál amit csak akar, én a tetteikből szűröm le, hogy ki milyen.


Ilyenkor azért félnek az emberek, mert hogy mi lesz velük azután. Mi lenne? Megy tovább az élet.

2019. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én azért nem aggódnék ha rokonról van szó, lehet nekik fiatalkoruk óta ilyen a viszonyuk- ott van pl nálunk a családban egy srác, 23 éves, meg a féltestvére, most 11, nyilván semmi erotikus nincs köztük, de 10 év múlva a most 11 éves lány (már most látszik rajta) igazán gyönyörű nő lesz, de nem hiszem, hogy a féltestvérével a kapcsolata megváltozna, szerintem akkor is ugyanúgy fogják egymást bosszantani, lökdösni, ugratni, bármi, amit egy új barátnő lehet, hogy rossz szemmel nézne.

Persze, ha úgy érzed, hogy ez csak az utóbbi időben alakult így, hogy amíg a lány még kisgyerek volt, addig nem viselkedett így a párod, akkor valóban megfordulna egy-két kérdés az én fejemben is, de azért részben a korkülönbség, részben a családi kötelék miatt nem aggódnék amiatt, hogy itt tényleg van/lesz valami. Tetszeni tetszhet neki attól még, de nem gondolnék bele ebbe többet, hogy őszinte legyek. Azt megteheted, hogy rászólsz, hogy viselkedjen, ez valóban jó ötlet, de rákérdezni azért elég meredek lenne szerintem.

2019. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a férfiak ha egy feszes kis pitsát, cickót meglátnak megáll az a kicsi eszük is.. nem vagy hülye te is látod, érzed.. nem tudsz ellene tenni.. ez ilyen típus
2019. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!