Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Pár hete ráírt egy olyan lány, akivel évekkel előttem ismerkedett, de sosem találkoztak, hiába akart randizni vele a párom, mert a lánynak volt barátja. Így csak barátság maradt köztük.2 év szünet után a lány most írt neki és beszélgetnek minden nap. Viszont egy hete a párom küldött neki magáról egy arcos fotót, utána a lány is magáról. A régi ismerkedéskor már cseréltek fotót, tehát tudják hogy néz ki a másik.
2019. júl. 12. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miről beszélgetnek? Elmondta, hogy vagy neki?

Hogy aggódnod kell-e? Azért az, hogy minden nap beszélnek elég gyanús.

2019. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindezt a barátod mondta el Neked?
2019. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ez gaz. Akik szeretik egymast nem csinalnak ilyet. Hany ismerosod szamolt be arrol, hogy rendszeresen csinalnak ilyet a parjaval kovetkezmenyek nelkul? Egy se, mert ilyet az emberek cellal csinalbak. Amint razendit a "de mi van ebben?" kezdetu notara mar tudhatod, hogy ket kapura jatszik. Talan megis teged valaszt, nincs kizarva, de tudd, hogy versenyeztetve vagy.
2019. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az aggódásnál már többre van szükség. Megmondanám neki, hogy hagyja abba a flörtölést a csajjal, ne nézzen már madárnak. Vagy játszuk nyiltan és ő se lepődjön meg, ha én is csetelgetek, képeket küldözgetek valami faszinak.

Bocsánat, de ez nekem nem férne bele.

2019. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!