Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kellene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kellene? Féltékeny vagyok rá .

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 6 éve hogy együtt vagyunk és eddig nem voltam sose az az igazán féltékeny nő, viszont van egy lány (19L) aki miatt mégis aggódok.A párom távolabbi rokona és ugye minden családi összejövetelkor (vagy éppenséggel hozzánk jönnek.) megjelenik hisz a családjához tartozik.

Észrevettem hogy akárhányszor találkoznak a párom állandóan vigyorog, rázza a lábát, nézegeti őt,átkarolja,piszkálja megállás nélkül, szóban/fizikailag is (lökdösi) mint egy kis kamaszgyerek. Felajánlja a segítségét stb...

de mégis ha nincs itt ez a lány és szóba kerül akkor kissé bántó megjegyzéseket tesz rá, mintha annyira nem érdekelné egyáltalán a létezése sem, holott amikor ott van személyesen akkor tiszta zavart.

Lehet hogy csak én fújom fel az egészet?

Úgy gondoltam nem kérdezem meg még tőle mert nem akarom még ilyesmivel (lehet alaptalanul) megvádolni, mert végül is ezt a lányt végig látta míg felnőtt. Lehet hogy nem tekint rá máshogy? Nagyon tanácstalan vagyok.

37L a párom 33F



2019. aug. 2. 08:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló szitu ismerős csajszi a párom megbamulta ha elment mellettünk beszélgetni akart vele. Stb. Elmondtam neki amit gondoltam azóta moderált magát. Figyelj ez olyan hogy nem járhat szemellenzővel de legyen feléd tapintatos. Ennyi. Rokon nem rokon.
2019. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam féltékenyazexem uncsitesojara. Persze tudtam hogy nem lehet köztük semmi ez egyértelmű volt csak voltak bnői akikkel szoba elégedett hülyéskedtek egymással a jelenlétében. Ő a rosszabbik típus volt önfejű makacs nem lehetett mondani semmit mert különben megsértődött.
2019. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szóba elegyedett*
2019. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!