Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfias ha mindent el tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias ha mindent el tudok intézni bárkivel (üzleti ügyek, házépítés, stb)?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolatom, 8 éve tart. A párom sajnos egy lúzer senkinek kezel az utóbbi időben, semmiben nem ismer el. Bármit intézek azt mondja, ezt bárki meg tudta volna csinálni, ez semmit sem ér. Már el is hittem, amikor több munkatárs nő panaszkodott, hogy a barátjuk, férjük helyett mindent nekik kell intézni, egy pizzát nem tudnak rendelni, minden szolgáltatónál nekik kell beszélni mert a férfi csak ül kukán. Az egyik csaj mondta, hogy nagy kincs manapság az olyan mint én meg néhány másik srác az irodában, hogy van kiállásunk. Én pl bölcsészcsaládból jövök, Apám egy villanykörte miatt is szerelőt hívott. Ehhez képest megtanultam önszorgalomból (tanfolyamon) felszerelni egy kapcsolót, lámpát, tudok falat glettelni-festeni, zárat cserélni, autóban fékbetétet, olajat, akksit cserélni. A házunkat is úgy építettük, hogy beletanultam ebbe-abba és rendszeresen mentem az építkezésre a nemtörődöm szakikat kijavítani, pl észrevettem hogy a kifizetett 3 fázis helyett 2-t akartak csak behúzni. Sőt, a végén a parkolót én csináltam, térköveztem le a saját kezemmel. Ezeket a párom nem értékeli sajnos semmire, még úgy sem hogy amúgy semmi közöm nem volt soha ilyesmihez. “Bárki megcsinálná”

Van ennek manapság értéke vagy tényleg alap dolog ez a budapesti férfiak körében?


2019. aug. 2. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, azt hittem te vagy a nő.

Akkor viszont az van, hogy nem szeret, de mivel nagyon kényelmes életet biztosítasz neki, veled marad, amíg nem jön egy jobb pali.

2019. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem elvárás, de nagyon vonzó, ha egy férfi talpraesett és el tud intézni dolgokat. A nőd valószínűleg nem szeret már.
2019. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Határozottan. Nagyon férfias. én abszolút felnézek a páromra az ilyenek miatt. Én is intézek sok mindent, nem hagyom, hogy mindent ő csináljon egyedül, de amikor határozott fellépésre van szükség, illetve szakikkal kell beszélni, akik esetleg egy nőt nem vesznek annyira komolyan (sajnos sok ilyen tapasztalatom van), akkor ő intézkedik. Illetve ő higgadt, szakszerű, tárgyilagos olyan esetekben is, amikor én túlaggódok vagy kiborulok, mert már nem bírom idegekkel. Nekem ez nagyon imponál, ugyanakkor igyekszem nem kihasználni ezt, tehát eljátszani a királykisasszonyt, hogy ó, te vagy a férfi, te olyan ügyes vagy... csomó mindent én intéztem eddig is és fogok is ezután, de nagyon jó érzés, hogy ott van a párom mindig, aki átvesz tőlem bármilyen ügyet, ha kell. Illetve ő is csinálja a saját reszortját.

Amúgy nem értem, a "budapesti férfi" a te szemedben külön kaszt? Pont Budapest gyűjtőhely, egész Magyarországról költöznek oda emberek. Semmi köze az ilyesminek ahhoz, hogy valaki "budapesti" vagy nem.

2019. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A parod valamiert oromet leli abban, hogy banthat teged. Mi lelte ot? Ez a viselkedes egyaltalan nem normalis. Ha az ember szereti a parjat akkor keresi az alkalmat, hogy szepeket mondjon neki. Akar meg egy hetkoznapi tojasrantottat is megdicser pusztan azert, hogy a parjanak oromet okozhasson. O valamiert ezt a gesztust nem akarja megadni az egyaltalan nem hetkoznapi teljesitmenyedre...
2019. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!