Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változik vissza újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik vissza újra tuskóvá?

Figyelt kérdés
Voltunk egy hetet nyaralni, tök jó fej volt a férjem, hasonlított arra a srácra, akit 20 éve megismertem. Most, hogy hazajöttünk és elkezdett újra dolgozni, megint beszólogat, megint bunkó. Kiosztja a munkát, mit kell ma megcsinálnom. Számon kér, hogy tegnap mit nem csináltam meg. Elmentem könyvtárba, erre számon kér, minek nekem könyv, annyi időm van, hogy olvassak? Mert ha igen, akkor ad nekem munkát, nehogy már olvasással töltsem az időt. Holott csak este szoktam kicsit olvasni levezetésnek.
2019. aug. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon elkúrtad már régen. Sejtésem szerint ez már régóta így megy. Kiosztja a munkát, na ezen kicsit ledöbbentem. Nekem hosszabb a házasságom, de soha nem osztottunk ki munkát a másiknak. Megbeszéljük, mik a fontosabb dolgok, ki mit szeretne, akar, bír megcsinálni, de nem kiosztjuk.
2019. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus mária! 20 éve tűröd higy így bánjon veled? Én már a mostani páromat is kiteszem amint lehet. Csak még nem állok úgy anyagilag de hamarosan meglesz neki mondva. Már most sem vagyunk úgymond normális kapcsolatban mert nem hagyom magam.


N

2019. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De mièrt tűröd?
2019. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Izabella220 ***** válasza:
Adnék én a férjednek munkabeosztást úgy hogy fejre állna.
2019. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!