Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arrogáns barátnővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrogáns barátnővel mit lehet kezdeni? Mindentől idegbeteg, szerinte mindenki hülye.

Figyelt kérdés

Eleinte nem ilyen volt. Aztán szép fokozatosan változott meg, minden idegesíti, bárki bármit csinál, az rossz, hülyeség, nem ért hozzá, béna.

Vagy csak az elején jól leplezte?

A házában elkezdtem felújítani jópár rossz dolgot, csaptelepek, festés, tetőjavítások, stb.

Elég sok ilyet csináltam már, sosem volt evvel probléma.

A vége ez lett, hogy megsértődött, hívott szakembereket, most borzalmas áron csinálják neki a házat. Ahogy én csináltam az szar, nem értek hozzá, stb.

Ha elegem lesz belőle, akkor megkeres, olyankor kedves, aranyos, de egy idő után nem bír magával, és a plafonon lesz megint, ő akar irányítani mindenkit, mindenkinél mindent jobban tud(kb azt is, amiről még csak nem is látott fotót)


Egyébként a nővérem szakasztott ilyen típus, 39 éves, évente cserélte a palijait, mert egy se bírta mellette.



2019. aug. 4. 12:07
1 2 3
 11/23 Lazy Lover ***** válasza:
12%
30 felett minden nő meg hülyül ez van sajna
2019. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Ne javitgasd a dolgait, ha utána szakembert kell hívni. Én sem bírom az amatőr munkát.
2019. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vàltozott meg. Eddig is ilyen volt, csak leplezte. A kspcsokat elejèn mindenki a jó oldalàt mutatja és ugye rózsaszín ködtől lehet hogy te se làttad hogy milyen.

Én kidobnàm a helyedben.

2019. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek én is ilyet. Mondtam neki, még egy dühkitörés, aztán el lehet ballagni.
2019. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Teljesen szakszerű vakolás, majd glettelés, festés. Kádat cseréltem, a csempézés is teljesen jó lett.

Haha, épp az a poén, hogy a szakember rondábban csinálta meg, de legalább elkért érte szobánként 250 ezer Forintot. 3 szoba van, előszoba, fürdő, konyha, stb.


#7, még tiszta szerencse, hogy ismersz, hogy mit tudok, és mit nem.

Hatalmas egód az meg neked van, meg paraszt stílusod hozzá...

2019. aug. 4. 15:45
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Mindig a sárkányoknak jut normális pasi.
2019. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz?
2019. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem tök mindegy, hogy más hogy gondolja?


Ha az én cuccomhoz hozzányúlnak, az a lényeg, hogy én legyek vele elégedett, ne az, akinek köze sincs hozzá.


Ha a szakember munkája neki megfelel, a saját lakásában, a tiéd meg nem, az teljesen rendben van, mert az ő dolga, csak rá tartozik, hogy ő hogy akarja.


Ha pinkre akarná festeni a körmét,neked meg a szürke tetszene, teljesen normális, hogy nem a szürkét fogja választani.


Maradj ki más dolgaiból.


Remélem szakítotok, francnak se kellene olyan barát, aki így nyilatkozik a nőjéről, mert az nem akarja, hogy belepiszkáljon a dolgaiba..

2019. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked is elég homályos rálátásod van a részletekre, de azért elmondtad a tutit.

És ne félj, de nem lesz barátod, ilyen mentalitással(remélem)

2019. aug. 5. 07:02
 20/23 anonim ***** válasza:

Mi vagy te, valami húszéves?


Gratulálok a privát üzenetedhez, biztos kiment a fejedből, hogy ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, és itt bizony boldog családban élő anyukák is válaszolnak, nem csak mások dolgaiba belepiszkáló beképzelt huszonévesek.


Látszik, hogy a baràtnőd az idegbeteg, ha ilyen könnyen felhúzod magad azon, hogy megmondják, hogy a másiknak joga van eldönteni, mi történjen a dolgaival és hogyan, sőt, a te fusimunkád(mert biztosan nem ez a szakmád) sem tetszhet mindenkinek.


A stílusod visszataszító, szélsőséges, beképzelt vagy és nem tiszteled más tulajdonát.


A kérdésekre meg nem válaszoltál, másokat is kritizál a barátnőd, vagy csak a te dolgaid verik ki nála a biztosítékot? Kiabált a szakemberrel, a munkája elvégzése után? Mert aki elégedetlen, az vacak munkáért nem fizet, szóvá teszi és megcsináltatja újra! Aki idegbeteg, az másokkal is az, nem csak veled!


Szóval ő akarja irányítani, mi történjen a házával? Meg akarja mondani, hogy mit csinálj vele? A kis senki, hogy meri?? Irigy vagy a házára, beképzelt vagy és valamiért úgy gondolod, hogy a másik ostobább és rosszabb nálad, pedig a válaszaid alapján nehéz elképzelni ilyen embert.


Gondold át, melyikötök szívna nagyobbat az esetleges szakítással..

2019. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!