Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arrogáns barátnővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrogáns barátnővel mit lehet kezdeni? Mindentől idegbeteg, szerinte mindenki hülye.

Figyelt kérdés

Eleinte nem ilyen volt. Aztán szép fokozatosan változott meg, minden idegesíti, bárki bármit csinál, az rossz, hülyeség, nem ért hozzá, béna.

Vagy csak az elején jól leplezte?

A házában elkezdtem felújítani jópár rossz dolgot, csaptelepek, festés, tetőjavítások, stb.

Elég sok ilyet csináltam már, sosem volt evvel probléma.

A vége ez lett, hogy megsértődött, hívott szakembereket, most borzalmas áron csinálják neki a házat. Ahogy én csináltam az szar, nem értek hozzá, stb.

Ha elegem lesz belőle, akkor megkeres, olyankor kedves, aranyos, de egy idő után nem bír magával, és a plafonon lesz megint, ő akar irányítani mindenkit, mindenkinél mindent jobban tud(kb azt is, amiről még csak nem is látott fotót)


Egyébként a nővérem szakasztott ilyen típus, 39 éves, évente cserélte a palijait, mert egy se bírta mellette.



2019. aug. 4. 12:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te már a nővéred miatt is mindenkiből ezt hozod ki. A nővérednek is ezermester palijai voltak? Vagy miben nyilvánul meg hogy mindent jobban tud? A barátnőd se volt eleinte ilyen, csak te szerintem tényleg mikor épp a házát javíthatod, vagy rontod (sose lehet előre tudni), elvárod hogy közbe meg se szólaljon, ha mégis megszólal, rögtön plafonon vagy mert eszedbejut a nővéred, és így hozod ki belőle ezt a viselkedést. Pedig te is megérthetnéd ha a háza miatt aggódik, vagy érdeklődik, vagy vannak szempontjai amikre nem gondolsz, nem kellett volna a legelső ilyeneket felfújni.
2019. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

55%, miből gondolod, ha valakinek felújítják az xx milliós házát, előtte nem egyeztet még akár a színárnyalatáról is a szobájának, illetve milyen mm-re pontosan megadott magasságig történjen a glettelés, vezetékek behúzása, stb?

Gondolod, hogy ő kérte a türkiz színt, én meg befestettem feketére???


Pontosan, minden részletre menően egyeztettem vele előtte, Óvodában dolgozik, a fizetése szinte semmi, most a szüleitől kért kölcsön, hogy ki tudja fizetni a melósokat.

Én lassabban dolgoztam, mert van munkahelyem mellette, de két házat már felújítottam elejétől végéig, szakemberekkel együtt, jópár szakmát sikerült így kitanulni.

Még kb 2 hónap lett volna a teljes befejezésig.

Most csinált magának 2.5 millió mínuszt.

De neki egyszerűbb volt okoskodni, megsértődni, hisztizni, irányítani.

KB a hátam közepére nem kívánom már ezt a kapcsolatot, de fix, hogy jövő héten megint megkeres valamivel, és bocsánatot kér.

Elegem volt belőle, de nagyon, meg azokból is, akik őt védik, részleteket nem ismerve.

2019. aug. 5. 07:43
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj, én a helyedben szakítanék, ha költekezni akar, akkor költekezzen. De rajtad csak azt látom, hogy panaszkodni jólesik, a megoldás felé meg nem haladsz. Neked ebben a kapcsolatban mi a jó? Ő ilyen. A válaszaidból következtetve nem végeztél kontár munkát, mégse volt jó neki valamiért, mindegy, miért.
2019. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!