Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve megtudtam valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve megtudtam valamit a férjemről, ami alapjaiban változtatta meg a házasságunk. Ti hogyan lépnétek túl rajta?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... meg kellene beszélni. De úgy érzem mintha elbeszélnénk egymás mellett és nem fogja fel ez engem mennyire mélyen érintett. Pont egy elég érzékeny időszakban derült ki ez az egész, azóta pedig leejtőre került a házasságunk. A legrosszabb az egészben, hogy mindenki szerint egy szent, mert úgy elő tudja magát adni, hogy az Oscart érdemelne. Arrogáns lett és ma azt is megkaptam a családtól hogy ennek talán oka van (én) és az okot kellene megszűntetni. Persze senki nem tud semmit. Tesómon kívül senki nem hiszi el, hogy tud viselkedni, beszélni velem, így végleg egyedül érzem magam. Azt bevallom, hatalmas a szám, de ezt tudta mielőtt megkérte a kezem, viszont ha én tudtam volna mit csinált éveken keresztül (még családalapítás előtt), valószínű nem mentem volna hozzá.

Kérem mindenki mellőzze az "ezt tépted, szagold" típusú hozzászólásokat, mert itt teljesen másról van szó.



2019. aug. 4. 20:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem voltam érthető. Igen, azóta, de ehhez az is hozzá tartozik, hogy én sem vagyok vele azóta ugyanolyan. Képtelen vagyok megbízni benne.
2019. aug. 4. 20:59
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy nem tudsz megbízni benne, ki tudna? Nálam ez biztosan válóok lenne, nemis kérdés.
2019. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Gyerek, hitel, soroljam még? Persze egyszerű mondani, hogyha nem működik lépni kell, de azért én még próbálnám megoldani, csak nem tudom hogyan. Azt hiszem a probléma ott kezdődik, hogy a férjem nem fogja fel, mekkora érvágás ez. Minden amilyennek én hittem az nem létezik, legalábbis mostmár mindent megkérdőjelezek, bármit mond vagy tesz. Ja, és akkor még egyszer-kétszer le is bukott apróbb hazugságokkal, amit nem is értek minek kellett. Ilyenkor még ő nevet gúnyosan hogy nem érti miért vagyok ilyen bizalmatlan vele.
2019. aug. 4. 21:11
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát, én nagyon sajnálom hogy így jártál, de mégis mennyi idő után házasodtatok? Egy hónap? Ezért nem szabad fiatalon egyből papírozni, pedig én is hamar alapítottam családot, házasságpártiak vagyunk a férjemmel, mégsem lett közös hitel és vagyonközösség egy év után. Nettó baromság. Vagy ti is a "szabad tere legyen, nem tartozik rám a múltja" érthetetlen kombó vagytok - akik sosem ismerik igazán a párjukat, vagy érezted te hogy valami nem oké, csak homokba dugtad a fejedet. Oly' nehezen hiszem, hogy derült égből 180 fok... Válni kell és kész. A hitel ne legyen akadály.
2019. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
3 év után, pont miután megszültem, akkor derült ki. Egy beszélgetés során előkerült a téma, hogy akitől lopott tudja, de másra gyanakszik. Persze totál döbbenet (reszemről), majd amikor kettesben voltunk, elmondta a férjem. És de, 180 fokos fordulat vett. Álmomban nem gondoltam volna róla.
2019. aug. 4. 22:50
 16/20 anonim ***** válasza:

Csak a gyerek tart titeket össze?

Egyébként megértelek, én is kiakadnék.

2019. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát nem is csodálom hogy nem tudsz megbízni benne. Főleg hogy ezzel téged is belerángatott . Meg a családtagjai mellé állnak ami természetes de ilyet mondani hogy biztos vmi oka van hogy lopott a férjed az eléggé durva és te vagy az oka. A férjed nem áll ki melletted a családtagjai sem néznek téged.
2019. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a lopást senki nem tudja csak én. Az arroganciája miatt vagyok én a hibás. Úgy gondolják biztosan én vagyok az oka.
2019. aug. 5. 05:14
 19/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom Kérdező ami veled történt.


Olyan szerintem sincs, hogy valaki egyik napról a másikra vesz 180 fokos fordulatot, de olyan van, hogy valaki hosszú ideig képes elrejteni a valódi személyiségét...ezért a Kérdező szempontjából tűnik úgy, hogy hirtelen változott meg a férje személyisége, pedig a valóságban valószínűleg csak eddig tartott, amíg rejtegetni tudta. Vagy pedig voltak jelek, csak a Kérdező nem vette észre vagy nem vett róla tudomást, mert szerette a férjét. (én is hasonlóan jártam a férjemmel)


Úgy látom, hogy sajno nem 'csak' a lopás itt az egyetlen baj, hanem az, hogy a férjed egy óriási manipulátor.

2019. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Rockarc ***** válasza:

Hm, mindegy, hogy megvaltozott, lehullot az alca vagy esetleg az ejszaka leple alatt csereltek ki az ufok egy masik emberre. Te nem ehhez az emberhez mentel felesegul, nem ilyen ember mellett akarod leelni az eleted, es nem volt meg dontesi lehetoseged. Pontosabban most jott el a dontes ideje. Lathatoan nem tudod folytatni.


Nem mondom, hogy millioszamra, de sok szazezer ember valik, hitellel, gyerekkel stb-vel. Megoldodik valahogy a helyzet, amikor mar beindultak a folyamatok. A valast mindenkeppen inditsd el, a kulon kasszat is teremtsetek meg, majd kezdd el megszervezni a lakhatasodat. Altalaban a noknel marad a gyerek, ugyhogy azon kell gondolkozni, hogy fenn birod-e tartani barmi aron a lakast, hazat, amiben jelenleg eltek, vagy kisebbre kell valtani?


Ne ragadj bent egy nem mukodo kapcsolatban. Konkretan atvert es ugy erzi, hogy magahoz lancolt a gyerekkel es a hitellel. Te is ugy erzed. De ez nincs igy. Felnott ember vagy, donts es dolgozz azon, hogy tovabb tudjal lepni. A gyerek erdeke is ez.


43F

2019. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!