Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatot hogy fejeznél be szépen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már több mint 4 éve vagyok a barátommal, de én már teljesen menthetetlennek érzem a dolgot. Együtt is lakunk ezért nem egyszerű szakítani. Ráadásul neki meggyőződése hogy minden rendben van és ha elhagyom csak ezért lehet mert van valakim. Olyan sokszor próbáltam elmondani, őt meg nem érdekelte hogy elmúlik a szerelem. Már inkább szenvedés mint kellemes vele lenni. Nem akarok haragban elválni mert nincs rá okom, csak nem akarom hitegetni.

Ti mit tennétek?


2010. szept. 2. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elmenni szépen
2010. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért mert elmúlt a szerelem azért szerintem még nem kellene otthagyni a párodat. minden kapcsolatban elmúlik a szerelem és majd újraéled - ez a normális. Következő kapcsolatodban is elfog múlni a szerelem , akkor őt is ott fogod hagyni? hmm...


a helyedben én a fiatalságomra fognám, és hogy tévedtem. Jó volt veled, remek élmények és tényleg soha el nem feledhetők....csak nem te vagy az akivel leélnéd az életed. de jó volt amíg vol...blablabla

2010. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy szenvedsz mellette, hátha azt megérti.
2010. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

00:49

Az addig oké hogy nem tart örökké a szerelem, de ha a másik nem tesz semmit az ellen hogy kiszeress belőle, elég nehéz.

Az a mániája hogy megcsalom, de már az sem érdekel, annyit bizonygattam neki hogy szeretem. Neki nem kellett bizonygatnia mégis szerettem, de már belefáradtam. Nem vagyok tökéletes de ennél többet szeretnék az élettől.

2010. szept. 2. 01:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Hadd higgye, hogy van valakid.
2010. szept. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, h. ki lakik kivel?Ha el tudsz költözni,akkor írj egy levelet, pakolj össze és lépj le, így tuti nem lesz veszekedés és a levélben bármit le tudsz írni részletesen és még az sem lesz h. nem hallgat meg.

Ha neki kellene elköltözni,akkortényleg csak beszélni tudsz vele, h. részedről elmúlt ez az érzés, nincs senkid és nem akarod az ő fiatalságát sem rabolni,mert tény h. nem egymásnak vagytok teremtve.Mert igaz h. a szerelem elmúlik,de ha már kínzás vele lenni,akkor tlényleg jobb, ha nem pazaroljátok egymás idejét,mert a fiatalság mulandó!25/l

2010. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy haragban váltok-e el az tőle is függ.Ha ő haragban akar elválni,akkor nem tudsz mit tenni.Indián füstjelek,levél,morze helyett inkább a beszédet ajánlom.Kivéve ha félsz tőle hogy bántani fog,mert ebben az esetben,előbb helyezd magad biztonságos környezetbe,aztán telefonon közölheted vele a száraz tényeket.
2010. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elküldeném neki e-mailben ezt a szép szakítós nótát:


http://www.youtube.com/watch?v=BXbTFf2LVxA



XD

2010. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyzetedet megértem. rendkívül nehéz egy olyan férfire felnézni aki folyton azzal nyaggat hogy van valakim. Kisebbségi érzése van melletted, ezért piszkál folyton hülyeségekkel. Én is lelépnék, mert ezen nem lehet segíteni, ha nem hagyja.


Szóval tényleg a legjobb, hogy összepakolsz, este mikor jön haza, már odarendeled egy barátnődet kocsival, vagy valakit aki segít, megvárod a pasit, leülteted és elmondod hogy ne haragudjon de te már nem akarod ezt a kapcsolatot. És elmész. Nem kell magyarázkodni, és nem kell végig hallgatni a hisztijét sem. Szerintem jobb ha valaki vár lent téged a kocsiban.


32/N

2010. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, remélhetőleg hamarosan változik a helyzet
2010. szept. 3. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!