Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi munka miatt elhagynák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munka miatt elhagynák a párom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fèlèves munkalehetőséget Nèmetországban, amiben szeretném magam kipróbálni, de nem tudom mi legyen mert ha megyek, a párom szakítani akar. Èn 29 vagyok ő 37 (L) ès neki van két kisfia 5-6 èvesek. Fèl hogyha nem leszek itt kire bízza őket, hogy oldja meg amikor dolgozik stb. Azt is mondtam neki, hogy lehet pár hónap után hazajövök, de nem akar távkapcsolatot. Èn szeretem és úgy èrzem kiszúrok vele ha kimegyek, de elszalasztani sem szeretném a saját életem megalapozását.
2019. aug. 6. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát már ne haragudj ,de nagyon gyerekes felfogású a 37 éves barátnőd, ha téged röghöz kötne.Én majdnem ugyanennyi évesen nem tartanám itthon a párom csak azért, mert 6 hónapot egyedül kellene lennem a gyerekeinkkel, nyilván nem az lenne az első reakcióm, hogy hurrá apátok elmegy gyerekek.De nem várnám el, hogy ilyen lehetőséget elszalasszon.Valószínűleg attól parázik, hogy míg kint leszel összetalálkozol valami nála fiatalabb lánnyal, aki ott marasztal.
2019. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon ellenszenves a baratnod hozzaallasa.Eloszor is csupan fel evrol van szo nem orok idokrol.Fel ev kulonelest nem birna el a kapcsolatotok? Es mi az, hogy kire bizza a gyerekeket?Ha szakitotok,akkor kire fogja bizni?Vagy akkor jon az ujabb potpapa?A te vagyaid,lehetosegeid,elkepzeleseid hol vannak ebben a tortenetben?
2019. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!