Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányozhatok neki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozhatok neki úgy, hogy nem szomorú a hiányomtól?

Figyelt kérdés
Ha nekem hiányzik valaki akkor a szívem szakad meg, majdhogynem fizikai fájdalmat érzek. De a barátom kicsit sem szomorú, teljesen jó kedve van ám azt mondta, hogy nagyon hiányzom neki. Létezik az, hogy neki is éppen annyira hiányzom, mint ő nekem?

2019. aug. 8. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Udvariasságból mondja.
2019. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se érzek fájdalmat, amikor hiányzik valaki, akkor se, ha szeretem. Sőt, alapból kell minimum 1-2 hét, mire egyáltalán elkezd hiányozni, de akkor sem szakad meg a szívem tőle. Ilyen a személyiségem, ez van.
2019. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kamuzik. Néha nekem is nagyon hiányzik a (volt) barátom, de fizikai fájdalmat messzemenően nem érzek.
2019. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem személyiségfüggő és helyzetfüggő. Amikor távol vagyok a páromtól kicsit több időre, akkor érzem, hogy hiányzik és hogy bár ott lenne velem, de ettől még tudom magam jól érezni, hisz tisztában vagyok vele, hogy utána ismét találkozni fogunk. Ha úgy hiányzik valaki, hogy már vége a dolognak, akkor prsze szomorú vagyok, de ez sem szokta befolyásolni az átlag kedvemet. Tekintve, hogy nem egy emberről szól az életem, így összességében nem is befolyásol ilyen szinten ez engem, ettől még nyilván hiányzik az illető, de nem szoktam befordulni és depizni miatta.
2019. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor szoktam fizikai fájdalmat érezni ha különféle negativ gondolatok is társulnak, pl érzem h vége, h megcsal, vagy ha azt érzem nem vagyok neki olyan fontos.
2019. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!