Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő engedi hogy munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő engedi hogy munkahelyen megütögessék a fenekét a férfiak, akkor könnyen is lépne félre?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy nővel (30feletti),aki egy irodában dolgozik és mondta,hogy poénból a férfi munkatársai néha megütögetik a fenekét.

Azt mondta,hogy jót nevetnek rajta és poénnak fogja fel ő is.

Vajon amelyik nő ezt megengedi az sokkal könnyebben is fog félrelépni?

Szerintetek ez ribis viselkedés?



2019. aug. 9. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2019. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem függ össze, hidd el.
2019. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért nem függ össze? nem gondolnád könnyűvérű nőnek?
2019. aug. 9. 13:25
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az is közrejátszhat, hogy félti az állását. Ha egy férfiközpontú irodában dolgozik és a főnöke is férfi, netán a főnök az egyik ilyen fenékcsapkodó, akkor valószínűleg kirúgná, ha ezt nem engedné és máris venné fel az új nőcit akinek vígan ütögetheti a popsiját.


Más kérdés, hogy én az első ilyen után felmondanék és keresnék máshol helyet.

2019. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, mennyire őszinte a nevetése.
2019. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem függ össze, tudnád mennyi a szűz k.r.va, aki illegeti magát, kétértelműen fogalmaz, flörtöl, aztán amikor a férfiak jobban bepróbálkoznak, felháborodnak és kikérik maguknak, hogy dehát nekik férjük/barátjuk van, hát hogy gondolta ezt egyáltalán. :D Meg amúgy is, ő nem csinált semmit.
2019. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik hagyják, de tovább nem mennek. Meg vannak akik nem hagyják, de félrelépni félrelépnek. Ezek keveréke is van.

Nem vonja magával minden esetben az ilyen viselkedés, hogy továbbmegy.

2019. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom van e összefüggés, de az ilyen nőt én nagy ívből elkerülném (párkapcsolati szempontból).

Azért egy nőnek legyen már annyi tartása hogy nem engedi, hogy a fél munkahely fogdossa a valagát :D

2019. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos.
2019. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem biztos. A félrelépés az más.

Ismerek olyan nőket, akiket környezetük, munkahelyük már, már szent családanyának, feleségnek tart. Pedig tudom biztosra, hogy van szeretőjük. /Egyiknek voltam, másiknak vagyok a szeretője./ Ők, ismerősi körön kívülről választanak szeretőt. Ismerősi körben, kollégákkal meg szigorúan tartják a két méter távolságot.

Mint írtad, van aki ezeket lazán veszi, nevet rajta, viszont tovább nem megy, nem csal.

2019. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!