Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pontozzátok le a "gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzátok le a "gyerekre néha vigyázzon a nagyszülő, keresztszülő, egyéb rokon tanácsaimat?

Figyelt kérdés
Anya apa városra jött faluról az 1980 as évek első felében. Nagyszüleim keresztszüleim(anya huga+férje),keresztapám szülei 55 évesen már nyugdíjasok voltak,jó erőben voltak gazdálkodtak tehén,disznó,kacsa,liba,tyúk, sor barackosból,sor szedresből,almásból,szőlő .....Én nekem jó volt ott nyaralni 4-5éves koromtól. Anyáék is tudtak kettesben lenni. Szerintem minden házasságnak jót tesz pár gyerek mentes nap.

2019. aug. 9. 19:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10es Elhiszem,elfogadom. Ismerőseimnél 90%ban szeretik ha unokázhatnatnak a magyszülők. Azt már nem is mondom hogy egyik nagyomnak 1 a másiknak 5 dédunokája van 3 nagyobbal elvannak pár órát.
2019. aug. 9. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

Vagy azért amit előttem is írtak, hogy nem olyanok a körülmények.

De van azért a "vérmami" kategória is aki szerint csak akkor vagy igazi anya ha rengeteget szenvedsz a gyerek miatt és minél rosszabbá teszed a saját életed annál értékesebb anya vagy. Ő nem megy el a párjával kettesben mert ő anya, ő nem pihen mert ő anya és neki a gyerek a minden blablabla. Sajnos sok ilyet ismerek aki megtehetné, hogy kicsit pihenjen és rábízza a gyereket valakire, de valamiért szerelmes abba, hogy neki szar élete van és felsőbbrendűnek hiszi magát ettől.

Én lehet rossz anya vagyok de ha nincs nagyszülő akkor jön a babysitter. Mindent meg lehet oldani, nem szabad csak anyának meg apának lenni, kell az is, hogy egy pár maradjatok különben a kapcsolat gyorsan tönkremegy.

2019. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan nem pontoztalak le ilyen kérdéseknél, de nálunk sem olyan idilli a helyzet, mint amit te leírtál. A nagyszülők 75 felettiek, az összes unoka 8 év alatti. Amennyire tudnak besegítenek a bébicsőszködésbe- amennyit másik városból be lehet segíteni. Nálunk (ketesztszülők vagyunk több gyereknél) hiába akarnák nyaraltatni a gyerekeket. Falun lakunk, jó a levegő, meg csiripelnek a madarak, de 1-2 hét szabit kivéve dolgozunk. A szabi alatt meg nem bébiszittelnék, mert örülünk, hogy egy kicsit tudunk pihenni.

Viszont jól mondod, a szülőknek is kell néha a kikapcsolódás. Külföldön már kultúrája van annak, hogy egy görbe este miatt nem a rokonokat abajgatják, hanem van bébiszitter. Vagy amit még láttam mostanában, hogy 1-1 estére kölcsönösen vigyáznak egymás gyerekére. Ez is jó megoldás.

2019. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott a megfejtés: Hasznos szamomra ez a válasz? Igen-Nem.

Számomra nem hasznos, mert nem kivitelezhető. Mondjuk mert az én anyukám súlyos beteg, aki ápolásra szorul, és fizikailag képtelen figyelni egy két èvesre. A férjem anyukája tavaly váratlanul elhunyt, mindössze 54 évesen.

Miért lenne az egy jó tanács, hogy ott a nagyi? Miért kellene, hogy felpontozzalak?

2019. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy a körülményeim nem megfelelőek a tanácshoz, de tanácsnak, jó!

Bezzeg, ha azt ajánlaná, hogy bízzuk a pedofil szomszédja! Na, az rossz tanács.

2019. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!