Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és nem tudom érdemes lenne-e járnom egy fiúval aki tetszik és én is neki?

Figyelt kérdés
most hogy vége a sulinak elkezdtem gondolkozni hogy mi lenne ha járnánk:az egész suli rólunk dumálna,a nővérem hülyének nézne és lehet hogy rosszul végződne ls akkor oda az egyik legjobb barátom.most ezek után amiket leirtam gondolom mindenki azt mondja hogy ne, de folyton rá gondolok.mit csináljak?
2010. júl. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha szerelmet érzel.
2010. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ?NÉV? ***** válasza:
attól függ, ha esetleg messze laktok egymástól akk ne naon, egyébként és kecsón lakok ha nemjön be akk itt vok én
2010. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is kecskeméti vagyok de fiú és már egy csomóan lekoptattak és ez már kicsit uncsi
2010. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ?NÉV? ***** válasza:
nem lehet h ismerlek? hogy hívnak?
2010. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miskolci vok de azé köszi.
2010. júl. 12. 20:38
 6/7 A kérdező kommentje:
am meg nem olyan tökéletes de ki az?ráadásul már 1. óta legjobb barátok vagyunk.:S
2010. júl. 12. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha attol félsz hogy az egész suli rajtad röhögne, akkor bele se kezdj a dologba
2010. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!