Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy 16 éves fiúval járni? Én 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem, de (sajnos)1évvel fiatalabb nálam. Egy ilyen fiú nagyon éretlen hozzám vagy hagyjam inkább békén? Azt ne tudom, hogy én is tetszem neki, de remélem a legjobbakat.
2009. nov. 20. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

éretlen hozzád?

Barátnőmmel 16 évesen jöttem össze úgy, hogy ő 17 volt.

Ne mondd már hogy az az 1 év akkor különbség.

Gondolom ha beszélnél vele vagy valami, azért adna olyan jelzéseket amiről lejön neked hogy bejössz neki. De te nem tudod hogy bejössz neki, nem is beszélsz vele, akkor miből gondolod hogy éretlen?

Szerintem alapjáraton te azt szégyelnéd, hogy fiatalabb nálad a pasid, pedig abban nincs semmi. Ha tetszik, akkor járj vele, és szeresd azért, amilyen.


18F

2009. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Ma akarok vele beszélni erről.
2009. nov. 20. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
na és egy 15 éves egy 17 éves lánnyal?
2009. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lol barátnőm 17 volt amikor én 16 és már egy éve együtt vagyunk és mindenki happy. ha beszélsz vele és tetszel neki akkor miért ne?
2009. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért mániája a lányoknak az "érettség" mikor még tisztázva sincs hogy mit is értenek ez alatt. Fizikai érettség? A legtöbben már legalább 13- 14 éves korunk óta nemzőképesek vagyunk. Mentális érettség? Annak köze nincs az életkorhoz (tapasztalataim szerint). Nem kötekedni akarok veled, csak zavar hogy mindenhol ezt hallom. Amúgy ha tetszik a srác akkor hajrá. 1 év korkülönbség az semmi.
2009. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 20. 15:38
 7/15 A kérdező kommentje:
igen, a mentális érettségre gondoltam.
2009. nov. 20. 15:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Az érettséget nem feltétlenül a kor határozza meg, hanem a személyiség. A volt barátom 1 évvel volt fiatalabb nálam, most 24 évesen ugyan olyan éretlen,mint 16 évesen. De most egy 23 éves fiúval járok és ő elég érett és rendes velem. De függ attól is, hogy a fiú mit érez irántad.
2009. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Laci(41)


Régebben én is ódzkodtam attól, hogy egy idősebb nővel legyek együtt. Voltaképp miért is ??? Mert a társadalomban az a megszokott, hogy a pasi idősebb. 33 éves koromig én is a fiatalabbakat kerestem, de csak jöttek mentek. Aztán egyszer csak megtört a jég.... 4 évvel idősebb a hölgyemény nálam és mondhatom, hogy ritka jól összeillünk. Még az sem akadály, hogy a magam 100 KG-ja mögött elveszik a törékeny 40 Kg-jával. Ő az igazi és ezt senki nem veheti el tőlem. Most 41 vagyok és néha úgy szólít, hogy a fiatal fiúcska. Persze én meg rögtön le-mamikázom... :)


Kedves kérdező, javaslom neked is, soha de soha ne engedj a társadalom elvárásainak, csak a saját kedvedre tegyél. Lehet, hogy nem Ő lesz a végleges párod, de ha most elutasítod akkor ezt sosem fogod megtudni. 10-15 év múlva is emlékezni fogsz rá és talán bánni fogod nagyon.

Én drukkolok nektek, nagyon ! :)

2009. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. És így az alapján nem lehet megmondani hogy összeilletek e. De ha ez alapján döntesz hogy hány éves akkor ne is legyél senkivel mert akkor nem látod a lényegét egy kapcsolatnak.
2009. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!