Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon jó ember és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon jó ember és hiába igyekszik, úgy érzem nekem ez kevés, amit ő nyújtani tud. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is elnézést kérek, ha hosszú lesz, de eléggé el vagyok keseredve.


25 éves vagyok, ez az első kapcsolatom életemben, sajnos nehezen ismerkedem, mert zárkózott vagyok és egy elég fura, elvont embernek tartom magam, régebben szerettem egyedül lenni, barátaim azért vannak, de keveset találkozom velük, elsősorban egyetemen, eddig inkább a tanulmányaimra fókuszáltam, amíg meg nem ismerkedtem kb. másfél éve egy 15 évvel idősebb férfival egy viszonylag semleges helyen. Egy fél évig kb. csak beszélgettünk, mindig is lenyűgözött az intelligenciája, nagyon okos, kedves, bár a szüleim kiakadtak rajta kicsit, de fél évvel ezelőtt összejöttünk. Ő egy nagyon jó ember, nem iszik, nem dohányzik, nagyon kedves, művelt, de mégis úgy érzem, hogy nem tudja nekem megadni, amire vágyom. Mindig nagyon türelmes volt velem, 5 hónap után vette el a szüzességem, igazi úriemberként viselkedik, viszont nagyon sokszor fáradt a munkája miatt, nekem meg most hogy már nem fájnak az együttlétek, egyre nő(ne) a szexuális étvágyam, neki meg nincs kedve, fáradt, kielégíteni sem tud, pedig igyekszik... Sajnos egyre több a veszekedés, részben a felsoroltak miatt, másrészt meg csak nagyon elvont témákról lehet vele beszélgetni, mint a vallás meg a történelem, amik szintén veszekedéshez vezetnek.


Szeretjük egymást, tudom, hogy ő egy tiszteletreméltó és jó ember, de egyre jobban érzem, hogy "túlnőttem" ezen a kapcsolaton. Nekem rengeteg az energiám, sportolok, tanulok, utazom, tudom hogy a pénz nem minden, de nekem elég tehetős szüleim vannak, neki pedig nem fontos a pénz...


Azzal van problémám, hogy amúgy is nehezen ismerkedem, zárkózott vagyok és elég határozott elképzeléseim vannak az életről, félek, hogy a soha az életben nem lesz senki más és ha szakítottunk, már nincs visszaút.


Párom szerint viszont én vagyok a türelmetlen vele szemben folyton.


Légyszi normális válaszokat, ha lehet! Most tényleg nem tudom, mit kellene tennem ebben a helyzetben.



2019. aug. 11. 19:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

Az életkornak ehhez nincs sok köze, más az energi-szint.

Férfiként nagyobb különbséggel is éltem komoly kapcsolatban.

Simán jól pelenkáztam 50 évesen, és a szexszel se volt baj.

Lépj tovább, ez nem út a boldogsághoz.

2019. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

A szexuális differencia egy kapcsolatot mindig megvisel.


Mivel neked konkrétan minimális a tapasztalatod, így érthető ha most fejest ugranál az egészbe, hogy minél többször átéld a testi gyönyört. Valószínűleg az emlitett ffi kollega mellett ez nem fog nagyon menni. Valószínűleg neki már megvoltak ezek a korszakok, és nem viszi rá az ösztöne, hogy egész nap szexeljetek.


Fiatalon a kapcsolatok eleje nagyon el tud tolódni az élvezetek hajtása felé. Ha attól leszel boldog, akkor tudod mit kell(ene) tenned. Saját magad igényeit is figyelembe kell vegyed.


Lehet, hogy 1-2 év múlva újra összehoz a sors, aztán máris máshogy alakul az egész, bár elengedni egy jót mindig iszonyú nehéz.


Én lehet azt csinálnám, mivel egyezik a korunk, hogy gonosz módon talonba tartani, aztán addig ismerkedni, hogy ne a 0ról indulj neki, mert akkor kb a padlón leszel hónapokig a magányban. De emelett persze tegyél is a kapcsolatba, ne hanyagold el. Továbbra is kezdeményezz. Lehet egy hátmasszázsal fel tudnád tölteni.

Szóval ismerkedni 1-2 emberrel, aztán ha látsz valakibe potenciált, akkor lépni. Nem a megcsalás irányába, azt felejtsd el. DeAztán közölni az idősebbel, hogy neked mások az elképzeléseid, és (egyelőre?) vége. Bár ez sem könnyű, de talán járható út.

2019. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%
#8 tényeket írtam, amit magadra is vettél, nem véletlenül. Ugye milyen rossz az igazságot olvasni állati szinten lévő ösztönlények?
2019. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Nem vettem magamra, hanem a kérdezőt védem, mivel szerintem nem épp reálisan közelítetted meg a kérdést. A gond itt nem az, hogy a férfi próbálkozik, igyekszik, s máris nem kell a leányzónak, hadd jöjjön helyette egy bunkó paraszt. Hanem egyszerűen csak különbözőek. Attól még, hogy rendes, igyekvő férfi, miért kéne együttmaradniuk, ha nem tudja boldoggá tenni a kérdezőt. Ne keltsd már a bűntudatot benne feleslegesen.

Imádom, mikor a csalódott, kiábrándult férfiak jönnek és osztják az észt, "merthogy ilyenek a nők, úgy kell nektek"...

2019. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Ok, de azért ez a másik oldalon is megvan, amikor a nők olyanokkal dobáloznak hogy minden férfi disznó, meg hasonlók.
2019. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

Mit nem lehet ezen érteni?


A nőknek nem kellenek az okoskodó, túlművelt, úriemberek, elvont témákkal... akik inkább dolgoznak, és kielégíteni sem tudják a nőt. Ebbe soha egy nő sem szeretett még bele.


Ez nem kapcsolat, csak valami barátság.


Izgalmas férfi kell a nőnek, és bizony kemény farok, ami "ellátja a baját" ahogy kell.


Már rég rájöttem, hogy a műveltség inkább néha taszító a nőknek. Persze legyen jó állásod, de ne légy tudálékos :D ezt nagyon megtanultam. Jó diploma + munka + PhD... de megtaláltam az aranyközéputat. Munkát sohasem viszem bele a kapcsolatba, és próbálom normálisan kezelni a dolgokat, hogy ne menjen a magánélet rovására... illletve próbálom kiegyensúlyozni extrém sportokkal, utazásokkal, élményekkel.


Így azért tartható simán a tempó egy 5-10 éves korkülönbségű kapcsolatban is... ennyi a titka.


Egy biztos, unalmas besavanyodott túlművelt úriember a kutyának sem kell.

2019. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek egymáshoz.
2019. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Az idősebbek között is vannak aktívak de sokkal kevesebb, és ez egyre rosszabb lesz később. Szerintm ne szivasd magad, most még bőven van időd hozzád illőt találni, őt meg ne sajnáld túlságosan, ha 25 évs korodban a normális igényeidre annyit tud mondani hogy türelmetlen vagy, és eszébe se jut hogy ja hát ő 15 évvel idősebb nálad, akkor annyira azért nem jó ember mint amilyennek mutatja. Keressen hozzá illő embert, és ne várja el hogy miatta elrontsd az életedet. Barátként ha képes rá beszélhettek, de jobb lenne ha minél előbb túllépnél. Nem az összes idősebb férfi energiaszegény, vannak kivételek, de ő nem a kivétel akivel jó kapcsolatot tudsz kialakítani.
2019. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
16- os! A férjem ilyen és boldog családban élünk, szerelemmel szeretem több, mint 10 éve. Én élvezem a harmónikus, kiegyensúlyozott kapcsolatunkat. Biztonságot jelent számomra. Mindkettőnk rossz családi körülményekből érkezett, az ő nevében is írhatom, hogy megbecsüljük egymást, hogy egyukünk sem kicsapongó. Voltak mélypontok, de jóban- rosszban.
2019. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Nincs veled és vele sem gond, egyszerűen totálisam mások az igényeitek, amivel szintén nincs gond, de tőle nem szabad többet kierőszakolni (hosszútávon úgysem menne, hidd el, ő ilyen més megváltozni nem fog), az pedig kész öngyilkosság lenne, ha te leadnál a tiédből. Nincs közös utatok, én egy nyugodt hangvételű, intelligens szakítást tudok csak javasolni. Még ő is megtalálja a hozzá illőt, illetve természetesen te is. Tudom... első kapcsolat, első partner minden tekintetben. Átéltem, én 28 vagyok és 3 hónapja szakítottam életem első szerelmével sok-sok év után szintén. Mi sem illettünk össze... Nehéz, nagyon nehéz, de nem élheted úgy az életedet, hogy számokba kapaszkodsz (x éve együtt vagytok) és nem teheted magad rabigába csak azért, mert ő volt az első. Majd begyógyulnak a sebek, maradnak a tapasztalatok és a szép emlékek és feledhetetlen emlék marad. :) Légy bátor és tedd meg, amit te is tudod, hogy meg kell tenned! Magad miatt és miatta is. Ne húzd az időt! Sok erőt kívánok hozzá és ne torpanj meg! Néha a kisebbet fel kell azért áldoznod, hogy valamit nagyobbat megkapj - ez nem lekicsinylés rá és a kapcsolatotokra, hanem nagyobb dolgokat, melyek jobban passzolnak az igényeidhez.
2019. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!