Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölöm a párom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a párom, de nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom.Idegesít minden vele kapcsolatban. De ha szakítani akarok vele annyira rossz érzés fog el. Belegondolok abba, hogy milyen boldogok voltunk, fáj, hogy a közös célokból soha nem lesz semmi. Aztán reménykedek, hogy de mégis hátha egyszer jobb lesz. Hogy tudnék kilépni ebből, ha egyik napról a másikra nekem ez nem megy?Képtelen vagyok csak úgy ennyi évet lezárni. Tudom, hogy ez a kapcsolat sehová sem vezet, de nem tudok kilépni belőle, pedig annyiszor próbáltam már.
2019. aug. 12. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Ezek szerint még nem eléggé sz..ros a s..gged, különben már rég szakítottál volna a pároddal. És nem kell a kifogás, hogy jaj "Képtelen vagyok csak úgy ennyi évet lezárni."

Próbáltátok megbeszélni és változtatni a problémákon?

2019. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nagy levegőt, és azt mondod, hogy vége. Mert neked ez már nem jó, nem vagy boldog. Nem az számít, hogy a múltban mi volt, a jelen és a jövő a fontos. Ne rabolj el magadtól több időt olyanra, aki nem érdemli meg.
2019. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy; lehet külső segítség nélkül ez nem fog menni.
2019. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűlölöd a párod, semmi nem fog változni és a közös célok elérése sem tenne már boldoggá. Nem lesz jobb, szakíts.
2019. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

olvasd már vissza magad, mit kapaszkodsz a múltba?


Emberek 30 boldog év után gyilkolják egymást, a múlt SEMMIT nem számít, ha a jelen fos.

2019. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jelek szerint annyira mégsem gyűlölöd, ha nem vagy képes szakítani.
2019. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs még gyerek, közös ház és hasonló, de ilyen terveink voltak. Félek, hogy nem találok olyat, akivel ez meg fog valósulni. Olyan rossz arra gondolni, hogy éveket kell várnom erre. Nemsokára 30 leszek. Lehet a nyomás miatt nem tudok lépni. Körülöttem már minden velem egykorúnak családja van, boldog élete.
2019. aug. 12. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, az ilyet sose értettem, hogy a legtöbb ember miért a másik emberrel, magánéletével foglalkozik, miért van megfelelési kényszere, hogy jaj, most a másik mit fog szólni..stb., ahelyett, hogy a saját életével, boldogságával törődne?

Kár, hogy közel a 30-hoz ilyen éretlen, gyerekes szinten vagy agyilag.

2019. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Ha még nincs gyerek, meg közös dolgok, akkor meg pláne. Megszületik a gyerek, akkor pláne nem fogsz tudni kilépni. Hidd el, találsz még mást, akit szeretni fogsz és akivel felépítheted a további éveket.
2019. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy kapcsolattal.

Voltak szép emlékeink, de már minden irritált vele kapcsolatban, nem tudtam elképzelni hogy vele éljek.


Végül húztam-húztam az időt, aztán szakítottam.


Egyik legjobb döntésem volt.

2019. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!