Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nyomulós viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nyomulós viselkedése mire észbe kaptam, teljesen elvesztettem iránta az érzéseimet? Van innen visszaút?

Figyelt kérdés

Az elején jól indult, mindenkinek meg volt a maga kis élete, hobbija, barátai, mindennap beszéltünk a héten, hétvégente meg taliztunk párszor pár órára. Ez azonban az utóbbi időben teljesen elromlott nála. Mindig velem akar lenni, mindenhová jönni akar velem (barátnős találkozókra is vagy csajos programokra) , ha valahová elmegyek bulizni utána órákig veszekszik velem, hogy kivel mit csináltam. Múltkor egy buli után órákig kb nem veszekedett, de kétségbe volt esve, hogy én jelentek neki mindent és hogy ő ezt az egészet olyan szinten akarja kettőnk között, hogy elmondani nem tudja és úgy érzi, legszívesebben minden napjának minden percét velem töltené és hogy érzi, hogy én nem, hogy belebetegszik, ha nem lehet velem, ha nélküle bulizok . Ténylegesen megsértődik, ha valahová nem jöhet velem, ha nélküle csinálok valamit, ha helyette mással töltöm a délután. Mondta, hogy retteg attól, hogy elveszít, ami teljesen alaptalan gondolat, mert nem beszéltem még neki ezekről az érzéseimről és nem is mutatom felé az érdeklődés hiányát, csak úgy alapvetően fél, hogy egyszer majd elveszít és ezt nem habozik minden alkalommal az orromra kötni. És tényleg már majdnem szerelmes lettem belé, mikor azonban ezt elkezdte. Nem szeretem ha egy fiú ennyire "szerelmes", ha ezt annak lehet nevezni. Eltaszít, ha valaki belemászik az életembe pár hónap után, ha megszűnik létezni, ha eltűnik az önértékelése, ha birtokló lesz és bizonytalan. Ha függ tőlem és a kapcsolattól és ha annak él teljesen. Múltkor átmentem hozzá filmezni és azon kaptam magam , hogy nem is a filmet nézni, hanem hogy simogatja a hasamat és engem néz ilyen nagyon fura mosollyal. És mikor megkérdeztem tőle, hogy mi az?azt válaszolta, hogy "semmi, csak nem bírom a filmet nézni, hanem téged nézlek, mert olyan gyönyörű vagy!". Aztán ráfeküdt a hasamra, hogy én se tudjam nézni a filmet és úgy nézett engem.

Szóval nekem ez nem. Nem vagyok amúgy se egy romantikus ember, nem szeretem ezt a fajta papucsságot, egyáltalán nem vonzó, de még csak nem is aranyos egy felnőtt embertől (25). Nem tudom mit csináljak, teljesen elvesztettem az érdeklődésem emiatt. Szerintetek van innen még visszaút?

25L/F



2019. ápr. 28. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Semmi.

Vannak olyan önbizalom és szeretehiányos emberek, akiknek ha lehozod a csillagokat se elèg.

2019. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Akkor azért mégse alaptalanul fél, ha kezdesz kiszeretni belőle, nem?
2019. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De, alaptalanul fél, egyedül ez a viselkedése ami kiprovokálja azt, hogy kiszeressen belőle.

Ha nem tart régóta még most menekülj, mert ez rosszabb lesz én és a legjobb barátom voltunk így, én közel kettő ő közel két és fél évet szenvedett ilyen kapcsolatban, mert reméltük, hogy majd jobb lesz. Nem lesz az. Most meg depressziós roncsként jöttünk ki belőle. Aztán készülj fel ha szakítani akarnál, akkor könyörögni meg zsarolni fog. De ha ilyen vagy akkor jobb ha az elején elengeded az illetőt, mert nem fog működni, a szerelem nem elég. Mert mi is szeretjük meg a volt párunkat, csak ők sosem akarták ezt elhinni nekünk, hiába hoztuk le a csillagokat is nekik. És ez a srác se más.

2019. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ennek nincs jövője,még egy két hétig húzod azt annyi lesz,eleged lesz aztán otthagyod


ezek elvetik maguk a párjukat azzal hogy megfojtják őket a "szeretetükkel,ragaszkodással" de ez inkább csak önzőség,mert azt nem nézi hogy neked mi jó,csak neki hogy ott vagy vele

2019. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"elmondani nem tudja és úgy érzi, legszívesebben minden napjának minden percét velem töltené és hogy érzi, hogy én nem, hogy belebetegszik, ha nem lehet velem"

Ha szerelmes vagyok valakibe én is szeretek vele lenni, és várom a percet mikor láthatom, de ez már túlzás.

Egy kapcsolatban is szabadnak kell lennie az embernek, mindenkinek kell egy kis idő, hogy egyedül, a barátokkal legyen, ez már inkább birtoklás és olyan mintha börtönben lenne az ember háta mögött egy felügyelővel.

2019. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megpróbáltam neki felvázolni a helyzetet, de az lett a vége, hogy én nem értem meg őt. Leírtam neki kb hasonlóan ugyanezt, ekkor csak annyit írt rá "te nem értesz meg engem, én csak több idöt szeretnék veled tölteni, nekem több kell belöled. És ugy érzem, az a szeretet és törődés, amit neked adok azt nem kapom vissza. " De hát.. ajj erre már nem tudtam mi irni. Azt látja, hogy én vagyok a rossz, hogy én rideg vagyok és eltolom magamtol, hogy ö megad nekem mindent és meg nem viszonozom. Nem érti, el se jutott az agyáig. Csak annyit irt, hogy akkor neked ezek szerint az kell, hogy leszbyjfjnak és hogy neked kelljen koslatni valaki után. Ha ez kell, hát legyen ez. Nem tudom vele megbeszélni, hiába érzem, hogy müködne teljesen el van borulva. Nincs ötletem mit mondhatnék neki, ami felnyitja a szemét.
2019. ápr. 29. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy csináld vele ugyanezt, hogy érezze, de ha állandóan a nyomodban van, akkor erre nincs lehetőség.
2019. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!