Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A gyerekem apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A gyerekem apja elkezdett drogozni.

Figyelt kérdés

Mióta szakítottunk keményen drogozik.

Telefonban is észre lehet venni hogy nem tiszta a feje. Frontont is szed mellé így még rosszabb mert így még veszélyesebb mikor bevesz valamit hogy a gyógyszerrel együtt mit tehet vele. A dizájner drogok ráadásul olyanok hogy lehet patkányméreg van benne és beveszi és meghalhat.

Most tudtam meg egy olyan embertől akitől már pénzt kunyerált mert szüksége van a cuccra. Ennek a gyereknek azt írta hogy öngyilkos akár lenni.

Szóval nagyon nagy a baj mert van egy érzésem hogy a gyerekem apja nemsokára meghal. Most egyedül él egy kollégiumba és senki nem figyel rá. Most felhívtam az anyját és le se tojja.

Én még szeretem és nyilván a gyerekem apja.

Hétvégén is újra elkezdtünk közepedni egymás felé.

Ő is szeret még.

Viszont most a legutóbb már biztos a drog hatása alatt volt mikor nála voltam és erőszakosan viselkedett megfogott és visszarángatott a szobába hogy még ne menjek sehova.

A drog egy olyan szer hogy nem csak magát de még egyszer engem is magával rángathat ha annyira kész van és valamit tesz velem.

Nagyon rossz ez nekem.

Nem tudom mit tegyek mert az elvonók semmit sem érnek.

Most is egy egyedül van lehet valami olyat vesz be és..

Ráadásul ha rászokik akkor tényleg vége.

Régen még előttem is drogozott de mikor megismertem és gyerekünk lett már tiszta volt most visszazuhant.

De egyszer mikor terhes voltam akkor megint kipróbálta és akkor éjjel annyira féltem tőle hogy elszöktem otthonról a szüleimhez.

Ezt azért írom le mert azt tan@csolták hogy fogadnám vissza de kisbaba mellett nem lehet drogos!!

Tényleg ez egy hatalmas fenyegetés mind3unknak.

Nagyon félek hogy segíteni ezen az orvosok nem tudnak.

Ráadásul egy cigány gyerekkel együtt csinálják szóval így még nehezebb tennem valamit.


2019. aug. 13. 23:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nem jár be dolgozni nekem kellett fedezni hogy a munkáltató ne ba ssza ki.

De valszeg ki fogj@k tenni a szűrét és akkor teljesen elzüll.

A b@tyja is leszarja meg az anyja is szóval csak én tudok neki segíteni.

Ha a b@tyja kiviszi külföldre akkor ott még jobban elzüll.

2019. aug. 13. 23:05
 2/18 A kérdező kommentje:
Még csak egy éves lesz a kisbab@nk és félek az apja elteszi mag@t l@b alól.
2019. aug. 13. 23:05
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Részvét!
2019. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Tilos az Á?
2019. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2019. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Te a gyerekedet féltsed inkább, mindenki magának csinálja a bajt! Semmi esetre se fogadd vissza, a végén még a gyereketekben is kárt tehet. Sajnálom, hogy még mindig szereted, mert így még rosszabb neked, de vigyázz a gyerekedre, egy felnőtt ember magáért felelős, de te a babáért is, ő nem tudja megvédeni magát tőle.
2019. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha ő nem akar változtatni sajnos semmit nem tehetsz. Ez sajnos egy ilyen rossz dolog :/
2019. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szereti nagyon a kislanyat mindig jön és szeretgeti.

Nyilván a gyerekem biztonsága az elso ahogy az is hogy legyen neki apja.

2019. aug. 13. 23:24
 9/18 A kérdező kommentje:
Pl. A curtis is nagy drogos volt most meg mintaapuka(látszatra)
2019. aug. 13. 23:25
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt írta nekem az a gyerek akitől pénzt kunyizott hogy szerinte az lenne a kiút ha visszafogadnám.
2019. aug. 13. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!