Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szólítottátok már a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szólítottátok már a rendes keresztnevén a párotokat?

Figyelt kérdés

Becézés nélkül. Én 8 éve vagyok együtt a férjemmel, de soha nem mondtam még ki (komolyan) becézés nélkül a keresztnevét. 1x max 2x hívtam úgy poénból. Ha haragszom rá akkor is a jól elterjedt nevének becézésével szólítom. Amúgy nagyon régi tucat neve van. Most mondok egy példát. Például Istvánnak hívják, de még sosem szólítottam Istvánnak csak Istinek. Mikor beszélek róla se mondom ki a rendes nevét. Egyszerűen nem jön a számra.


Ő csak akkor mondja ki a rendes nevem, ha ideges, vagy baj van. De amúgy jó ha 1 évbe 5x 6x kimondja a nevem.


Belegondoltam így ez egy kicsit fura. Nem?🤔


2019. aug. 14. 14:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve becenéven szólítom a férjem. Azaz Papi. :D

A rendes keresztnevén csak mások előtt.

2019. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura szerintem, a legtöbb párnál ezt látom. Mindenki furán néz ránk, hogy mi nem becézgetjük egymást, pedig egyszerűen csak egyikünk se szereti.
2019. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én nem becézgetem, a nevének becézését használom. Ha durci vagyok v nem hall meg valamit, akkor a keresztnevén szólítom. ( szintúgy ő is)
2019. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha valami miatt haragszom rá, akkor igen a keresztnevén szólítom, abból érti, hogy vége a ,,humorszezonnak" és kicsit békén hagy:)
2019. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ő a becenevemen szólít, én őt a rendes nevén mert nincs becézett változata. Egyébként találtunk ki egymásnak a kapcsolat elején külön (egyedi, nem ilyen "mókuska" jellegű) beceneveket, de ezeket ritkán használjuk.
2019. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rég szólítottam keresztnevén a párom, hogy talán már el is felejtettem. Arra sem emlékszem, hogy a párom keresztnevemen szólított volna.
2019. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Sose szólítottam még a rendes keresztnevén, mindig máshogy hívom. Pl. Béla, János, Feri, Géza, Miklós, Péter, stb. Minden napra egy új keresztnév.
2019. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Párom keresztnevének nincs becézése. Más módon se szoktam sokat becézgetni, csak nagyon ritkán szivem, vagy kincsem. De ezt is csak négyszemközt, vagy írásban. Mások előtt mindig a rendes keresztnevét használom.

De nem hiszem, hogy fura lenne, ha a párok becenéven hívják egymást. Kinek így, kinek úgy a kényelmesebb.

2019. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szex elott/kozben/utan, ha merges vagyok es ha kozossegben vagyunk akkor nem becezem.
2019. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
14 év alatt SOHA de SOHA nem szólítottuk egymást a keresztnevén. Szintén a kérdésben vázolt okok miatt. Nem jön a számra. És igen .... tényleg fura!
2019. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!