Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik a nők a viccet, miért kell mindenen megsértődni?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi szex után viccel a nővel, pl. úgy, hogy feláll, előveszi a pénztárcáját, és ledob az ágyra egy 20 000-est röhögve, azért miért kell nagy veszekedést csinálni? Ez csak vicc!


Te jó ég, annyira nem értem a nőket...


2019. aug. 15. 09:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

mert megalázó - ha nem érted, akkor nagy a baj veled!


42/F

2019. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

mert gázak a vicceid s viccesnek hiszed magad.

találj ki valami jobbat esetleg, amirōl elmondható, hogy humoros

2019. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
A vicc új szintjét ismertük meg, Hölgyeim és Uraim. Ja, mégsem.
2019. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem amúgy jó poén :D sajnos nem mindenkinek úgyan olyan a humorérzéke, ő neki más a vicces, ami lehet neked nem...sajnos ez van
2019. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

Keveset adtál.


Viccet félretéve, tök jó lenne, ha nem 16 éves kisfiúk fröcsögnének itt a nőkkel kapcsolatban.

2019. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő kezdene el röhögni szex után, hogy "oké, elég volt az ujjazásból, most már kérném a Nagyfiút!" vagy hasonló, akkor te puffognál :)
2019. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
30%
Alkalmi kapcsiban gáz, de pl.hosszabb kapcsiban vicces. Én vissza is kérdeznék,hogy " csak ennyi?!!":))
2019. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

A jó viccet érti mindenki.


Ez nem jó vicc.

2019. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#6


Nem vagyok sértődékeny

2019. aug. 15. 10:23
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Hàt kérdező ha legközelebb mikor letolod a gatyád megkérdezi hogy miért csak ekkora nem volt felnőtt méret? Majd jót nevet remélem te is vele kacagsz.

Egy alkalmi kapcsolatba nagyon nem fér bele az ilyen poén egy tartós kapcsolatban meg tudnod kéne hol a határ a párodnál. Akár melyik is a te kapcsolatod a lánnyal remélem legközelebb nem vetkőzik le neked mert ha ennyi a tudományod nem érdemed meg.

2019. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!