Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet csak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet csak?

Figyelt kérdés
Csak sokat veszekszünk apróságokon amik lényegében az elvárásai miatt vannak. Gyakran felhívom a figyelmét hogy nem tudok mindennek megfelelni,kb nekem semmi elvárásom nem lehet.Olyan mintha az ő érdekei lennének csak fontosak és hogy én mit gondolok az nem,ha ezt elmondom neki akkor is én vagyok a hibás.100szor mondta hogy szakít,de olyankor elvárja hogy ne hagyjam elmenni,olyan mintha ilyenkor csak játszana,visszont nekem ezzel az agyamra megy,hiába szeretem,nagyon fel tudd dühíteni.Nem értem miért ilyen,mert sose volt ilyen.
2019. máj. 28. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szeretet nem kér enni, kérdező. Nem kéri, hogy te legyél az aki beteljesíti a vágyait, hogy ilyen vagy olyan pasija lehessen. Az embereknek vannak minimális elvárásaik a másikkal szemben, és ha ennek nem felelnek meg akkor nem jönnek vele össze. (Ha nekem elvárás, hogy valaki milliókat keressen akkor nem jövök össze valakivel akinek átlagos fizetése van.) Ha mégis megteszi az vezet ilyen helyzetekhez és akkor itt meg lehet kérdőjelezni hogy szeret-e téged, vagy csak azt az embert akivé hiszi, hogy válni tudsz
2019. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
Ez a baj,hogy ott van a "csak".
2019. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem vagytok egymáshoz valók.
2019. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!