Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszataszító lehet, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító lehet, ha egy nő átalakítja magát (műtétileg is, vagy pl. új szakmára váltás), hogy a párjának végre tökéletes legyen?

Figyelt kérdés
Nem ő kéri, csak ezernyi módon fogom a jeleket, és nem akarok megalkuvás lenni külsőben; pontosan tudom, mi vonzó számára, és ezekből nekem kevés van. Közben azon is gondolkozom, ha valami miatt véget ér, felvállalnám-e mások előtt például azt, hogy nem magától "D" a mellméretem, ill. szégyellném, hogy mennyi pénzzel járna elérni a makulátlan porcelánbőrt...
2019. aug. 16. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok egymással?
2019. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

haaat eznehez.... szerintem gondolkozz el, hogy miert van benned ennyire a megfelelesi kenyszer. pl az en pasim fenekmanias, miatta kezdtem foleg edzeni.... meg nem szereti a tetkokat.... de ez mar bennem konfliktus azert, h most miatta ne csinaltassam meg amit akarok?:/ de o meg nagyon ellene van....


meg az is mas kerdes, hogy ha a baratod ennyire erezteti a hianyossagaid, akkor vajon mennyire szeret...

2019. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értékrendünk és a céljaink azonosak, a személyiségünk is zsák a foltját, imádunk mindent együtt csinálni, az érdeklődésünk, a hobbijaink is ugyanazok. A szex vele a legjobb, messze... Elvileg ebben neki sincs kifogása.
2019. aug. 16. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

SOHA soha ne mások miatt változz meg ne mások igényei szerint akarj élni.


Az már rég egy elb**aszott kapcsolat ahol meg kell felelni a másiknak, vagy így elfogad vagy nem.

2019. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra teljesen undorító és visszataszító lenne. Ha az én párom lennél, gondolkodás nélkül elhagynálak, mert ha téged választottalak, akkor téged szeretlek. Nem egy testreszabott, összepakolt embert.
2019. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá garancia, hogy ha mindent megcsináltatsz magadon, akkor is olyan tudsz lenni, ami neki az álomképe, - és ezért nem is kéne feladni magad!
2019. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem visszataszító hanem a létező legszomorubb, legszanalmasabb dolog, amit csak tehet valaki magával.

Nem kell feladnod a lényedet valaki másért, és plane nem kell kés alá feküdnöd mert a párod teszem azt szeret nőket csocsoreszni.

Nem akarok úgy hangozni mint valami gyökér a femina.hu fórumról, de kérdező te egy ember vagy, nem egy kirakatbábu. Gondolj is magadra emberként, és ne akarj veszélyes, fájdalmas és full felesleges műtétekbe kezdeni valaki.

Ha meg a párod ezt szeretné, vagy biztat erre bármilyen formában, akkor dobd ki a fenébe.

2019. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fura igen ....

Én olyan férfi vagyok akinek olyan nők jönnek be akik ritkák( belső tulajdonságok). Ha találkoztam is ilyen nővel, sokszor a külső nem stimmelt.

Emiatt nem is közeledtem felé, mert tudom hogy egy jó kapcsolathoz kell hogy bejöjjön a külső és belső.

Lehet ezért is vagyok még mindig egyedül de én nem várnám el vagy inkább úgy mondom nem engedném senkinek hogy miattam változtassa meg a külsejét....

2019. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Ő is tiltakozik az ellen, hogy miatta változtassak (kivéve a szakmámat), de azt - ha nehezen is - engedi, hogy amivel én is elégedetlen vagyok, azt "kiküszöböljem".

Igaz, előtte fel sem merült bennem ilyenekbe belevágni, sőt, én is elítélő voltam, ill. el tudtam fogadni magam. Sosem bántó, de nagyon (mondhatni nyersen) őszinte, nem bókol csak azért, hogy kedveskedjen, nincsenek kegyes hazugságok, csak azért, hogy nyugodt legyen a lelki békém, az önérzetem. Ezekkel egyébként teljesen egyet is értek.


Gondolom, azért van bennem extrém megfelelési kényszer, mert számomra ő mindig is tökéletes volt, mindent fantasztikusan vonzónak tartok benne, a "gyengeségeit", a "hibáit" is. Így kerek, ezekkel csak emberibb. Részéről viszont... nincs ez a... rózsaszín köd(? - már elég rég együtt vagyunk, hogy ez ne hasson, de nincs rá jobb kifejezésem), ami szerethetőbbé tenné ugyanezeket nálam. Persze csak tapogatózom, mi kavarta így fel bennem a dolgokat, de egyre jobban utálom magam.

2019. aug. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!