Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok csinálni hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni hogy ne erezzem magam egy sz*rkupacnak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürödj egyet, jobb lesz, hidd el. :)
2019. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érj el sikereket. Olyat amire büszke lehetsz.

Amitől több leszel. És mutasd is ki!

2019. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is annak érzem magam, hiába vannak kisebb sikereim karrier terén, párkapcsolatokban meg 0.


Attól tartok, te nem csakhogy annak érzed magad, hanem az is vagy, el kell fogadnod, meg persze próbálj tenni ellen, hátha sikerül. Relatív hamarosan meghalunk, nincs megírva, hogy boldogan kell élned.

2019. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

A kapcsolat elején minden szép és happy, majd később a láng kialszik. Jön a mindennapok taposómalma, az egymás hülyeségének elviselése stb. A heti 1szeri szex, mert arra is ráuntatok.

Tudom milyen amikor kapcsolatban voltam és tudom milyen nélküle. Amikor kapcsolatban voltam levegőre vágytam, amikor nem volt akkor barátnőre.

Ha eszembe jut, hogy jó lenne barátnő, akkor meggyőzöm magam, hogy mégse olyan jó ötlet. A szabadságtól kellene megszabadulnom. Pénzem is több marad meg. Magányos farkas vagyok, de azért szívesen ismerkedek. Megadom az esélyt, hogy megváltozzon a véleményem.

A nőnélküliségre talán a gyermekkorom rossz emlékei is közrejátszottak. Valamiért nem nagyon jöttem ki a lányokkal.

Viszont még egyszer írom, hogy 2 pozitív dolog sült ki ebből az egészből milliomos vagyok, meg időben is.

2019. aug. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez gondolkodásmódbeli probléma.

Érdemes ilyen témájú írásokkal foglalkoznod. Rengeteg az önismereti könyv! Válassz, bármi ami szimpatikus 🙂

2019. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, attól féltem, hogy majd itt is csak mindenki szetolt, de szerencsére tévedtem :) Ez egy pillanatnyi állapot volt, bár van mit fejlesztenem meg magamon és a hozzaallasomon :)
2019. aug. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!