Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is haragudnatok a helyedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is haragudnatok a helyedben, vagy csak reagalom túl?

Figyelt kérdés
Tegnap esküvőn voltunk a párommal, és szokásához híven a párom jól be makolt. Alapjában véve ezzel nincs bajom, csak az hogy aztán rosszul van de hiába figyelmeztetem akkor is. A lényege az egeszbek az,hogy a párom nagyon rosszul lett és ugye kérte,hogy menjunk el kicsit sétálni friss levegőt szívni,jó el is mentünk. Vissza mentünk jobban lett, majd újból be indult,hogy akkor ő még megy egy kört. A baj ezzel csak ,hogy párom unoka tesojanak a párja ,aki amúgy mindent jobban tud, szóval még állított ,hogy majd ő megy vele én csak maradjak.itt meg nem voltam ideges. Csak mikor már 1,5 órája oda vannak és semmit sem tudok ,hogy mi van kerestem őket. Egyik sem vette fel a telót mert az egyik ott hagyta a páromé meg le volt nemitva. Elindultam mert gondoltam hol vannak,csak közbe valaki elérte a páromat telón és szólt neki hogy megyek.mire oda értem ők már jöttek vissza. Nagyon rosszul esett amit csináltak, tudom jól ha én mentem volna el így a párom az nagyon féltékeny lett volna. És őszintén mondom nagyon rosszul esik hogy vele ment el és nem velem.bar azt mondják hogy nem történt semmi olyan csak sétáltak meg beszélgettek. De akkor is milyen dolog ez?
2019. aug. 17. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valójában mi történt?
2019. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok féltékeny tipus, de ha jól értem a barátod részegen lelépett az unokatesója nőjével másfél órára és bár neked baszta fel venni a telót más tudta figyelmeztetni telefonon, hogy keresed. Nálam egy ilyen dolog után expasiként szerepelne az életemben.
2019. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy valójában sétáltak az úton és beszélgettek... Igen a telefonálás számomra is erdekes, bár nem az én telomról hívtam hanem a párom unoka tesojáén de akkor is .
2019. aug. 17. 07:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy esküvőn 1,5 órára eltűnni? Szerintem igazad van, egyrészt ne igyon annyit, szégyen kategória lerészegedni. Másrészt meg miért megy el egy másik nővel, ha veled érkezett? 1,5 óra rengeteg..
2019. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon dedós!
2019. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Dugtak! És, akkor mi van???!!!


El sem akart téged vinni, csak te erőszakoltad ki hogy ott lehess, mivel nagyon is jól tudtad hogy ott lesz az a csaj akiért úgy oda van a "pasid"!!!!!


Ergo te csak egy kolonc voltál és vagy is a csávónak!


Hagyd őket békén, te már csak a múlt vagy!


Le lettél cserélve! Fogadd el és lépj tovább!


Még is hány éves vagy kérdező???!! 14???

2019. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem kell alkoholistakkal szoba allni, mert sosem csak ez az egy defektjuk van. Legkozelebb ne legy ilyen tolerans, mert a tolerans embereket gyakran megbantjak. Kicsit szigorits a parvalasztasi felteteleiden es akkor megveded magad az ilyen esemenyektol. Sajnalom amugy, johiszemu es alkalmazkodo voltal es ez lett az eredmenye. :(
2019. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A másik nő rádszólt, hogy maradj bent, mert ő majd kikíséri levegőzni a párod? És ezt te miért hagytad? Miért nem fél óra kintlét után mentél ki utánuk, miért másfél óra volt? Az nagyon sok idő, két menet is belefér. Jaj anyám, téged jól átbaxtak. És még kérdés számodra?
2019. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféle harag nélkül kirúgnám.
2019. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!