Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti haragudnatok a paratokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnatok a paratokra emiatt?

Figyelt kérdés
Egesznap tervben volt egy csaladi program a kislanyunkkal, amit egyebkent o nem nagyon szeretett volna igy mondta h inkabb nyarsoljunk. Mondtam h en a masik programot szeretnem de oke mindegy. Erre o elment az egyik rokonukhoz amikor en egesznap vartam hogy vegre kimozdoljunk vagy valamit csinaljunk. Nagyon rosszul esik. Szerintetek jogos? Ti mit tennetek a helyben?

2018. júl. 7. 19:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy nem 5 percre szaladt le (mar masfel oraja ott van) mondjuk ott mindig el idoz, es meg csak nem is hivott minket magaval
2018. júl. 7. 19:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem sűrűn van családi program amiben ki is mozdultok így édeshármasban igaz?


És ezaz apuci nem is az a kimozdulós típus, vagy inkább csak a gyerekkel közösen nem akar kimozdulni?


Gondolom a kislány még nagyon kicsi lehet, fiatalnak tűnsz az írásodból.

Más ha csak ketten mentetek volna el valahová, és bumm nem lett volna kedve, de itt, itt van egy kislány is az ő kislánya ki lazán itthagyott titeket.


Szóval talán jogos a kiakadásod, ezt meg kéne beszélnetek ha hazamegy, és megpróbálni ezeken a problémákon változtatni.

2018. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mé véletlenül sem beszélném meg vele :D
2018. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!