Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ebbe bele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ebbe bele fogok őrülni

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy a férjem egy kis k..vával beszélget, még kepeket is küldött magáról( cici, combok, hálóinges kép), ő meg még.meg is dicsérte,hogy milyen szexi meg ilyenek. Lelkiztek is, bár a csaj kijelentette, hogy ő nem lesz lelki szemetesláda. Ez négy napja volt. Azelőtt nem beszéltek 1 hónapig. 4 napja megint ráírt, beszélgettek. Aztán másnap megint ráírt mert a csaj nem írt vissza neki. Egyszer azt mondja, hogy azért hogy lezárja vele, egyszereg azért hogy beszélgessenek..(tehát hazudik csak már azt sem tudja mit). Megkérdezte tőle mi újság..

Kérdem én, ha le akarok zárni valamit akkor nem leírom, hogy én ezt nem csinálom tovább? Nem megkérdezem még, hohy mi újság és várom a választ...

Van egy 3 éves fiúnk és most vagyok 5 hetes terhes...

Tudta, hogy terhes vagyok, sőt azt is, hogy az orvos szerint bármikor elvetélhetek...

Mégis írt neki...

Mit tegyek szerintetek?

Nagyon félek, hogy a babámnak valami baja lesz.



2019. aug. 18. 01:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos az írásodból süt hogy te sokkal többet is képes vagy elviselni ,megbocsájtani. Tehát szenvedj csak nyugodtam.


(Tudod mindenki előtt ott az ajtó, le lehet lépni , ki lehet rúgni....)

2019. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Tudtad jól, hogy mi folyik hosszabb ideje, mégis 5 hetes terhes vagy. Akkor kinek nincs esze?"


Miből feltételezed, hogy tudta jól hosszabb ideje?

2019. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Jobb is, hogy ezt így felhoztad megint, mert erre szerettem volna reagálni.

3 hetes voltam mikor pozitívat teszteltem. Tehát 2 hétre rá tudtam meg, hogy viszonya van. Az is fáj a dologban, hogy tudta, hogy mi a helyzet, hogy elmehet a baba..még még 1 hete is beszélt vele.

Én szerettem volna legbeszélni vele a babás dolgot, mert nagyon aggódtam(meg is mondtam neki, hogy szeretnék beszélgetni)..Lerázott azzal, hogy ne parázzam túl.

Felhoztam neki ezt is, annyi volt a válasz, hogy ő is aggódott ezért írt rá még egyszer...

Inkább vele akarta megbeszélni, mint velem.

Nagyon nehéz, de megegyeztünk, hogy megpróbáljuk újrakezdeni

Vagyok olyan hülye, hogy ezek után még szeretem..

Megbízni nem tudok benne, de talán idővel ez változni fog.

No meg persze itt vannak a gyerekek is. Én is csonka családban nőttem fel. Apám megcsalta anyámat, tudom milyen mikor ez történik, csak gyerek szemmel. Nem akarom tönkretenni a gyerekeim életét.

2019. aug. 20. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!