Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a parom?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt. Ha minden szep es jo, vitat general, kiprovokalja a helyzetet, akarmilyen turelmes probalok lenni. Aztan ha annyira megbant, kiabal velem napokon keresztul, hogy mar szakitas fele hajlok, akkor en vagyok a mindene, es lehozna a csillagokat is. Kezdek megorulni ettol az elettol. Ez egy vegtelen korforgas. Ha minden jo, unatkozik?
2019. aug. 18. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindgy, miért csinálja, azt majd megbeszéli a pszichológusával, ha akarja. Engem az érdekel, miért vagy vele immár 3 éve?
2019. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
te mindig bedőlsz egy elmebetegnek,sok boldogságot....
2019. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nárcisztikus jegyek?
2019. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert hagyod. Első után ki kellett volna dobni, aztán levan a gond. Ma már boldog lehetnél más mellett.
2019. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van abban valami, hogy a párodnak "izgalom kell". Észrevettem én is ilyen jelenségeket, hogy vannak emberek, akiknek a lételeme a dráma. Legyen az a szomszéd magánélete, vagy a sajátja, kell neki valami történés, amin szenvedhet, rágódhat okoskodhat.

El tudom képzelni, hogy ilyen a párod.

30n

2019. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert hagyod és mert hiába bánik veled az esetek 90%-ban úgy, mint egy darab ronggyal, te a maradék 10% miatt minden alkalommal bedőlsz és visszatáncolsz hozzá. Amíg ezt csinálod, addig ez így is lesz. De mégis hogyan tisztelne téged, ha te se tiszteled saját magad és még mindig együtt vagy egy ilyen szardarabbal?
2019. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!