Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés
A barátom mindenért hisztizik, beszólogat nekem, és mégis ő játssza a sértettet, megjegyzéseket tesz például a súlyomra, pedig 171 cm vagyok és 56 kg, míg ő 168 cm és 80 kg. Mintha teljesen ő akarná "uralni" a kapcsolatunkat, és engem meg az önbecsülésem kb földbe akarna döngölni. Miért csinálja ezt?
2018. nov. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A helyes kerdes az lenne hogy Te miert turod ezt?
2018. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy frusztrált, komplexusos segg. Minek vagy ilyennel kapcsolatban? Ezeket kukázni kell azonnal.
2018. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

"az önbecsülésem kb földbe akarna döngölni" ezért. Azt meg azért, mert gondolom tisztában van azzal, hogy kaphatnál jobbat. Ez önmagában nem lenne gond,, hiszen mindenkinél van "jobb", de ez még nem azt jelenti, hogy akarjuk is azt a "jobbat". A barátod valszeg nincs meggyőződés arról, hogy te igenis őt akarod, emiatt bizonytalan és frusztrált. Ha tudsz, beszélj vele erről.

32/f

2018. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz.


"Mintha teljesen ő akarná "uralni" a kapcsolatunkat, és engem meg az önbecsülésem kb földbe akarna döngölni."


Mivel ezt saját magad is felfedezted, akkor az a nagy kérdés inkább, hogy mi tart még mellette?Ez már nem az a helyzet, amikor a szerelem érzése elég indokul szolgálna.Én nem várnék tovább a lelépéssel, és nem is vártam hasonló helyzetben.Megbánnom sem volt mit.Ilyen ember nem méltó arra, hogy kapcsolata legyen.

2018. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

3 cm alacsonyabb, 24 kg-val több nálad.


cikizd vissza, amúgy meg lapátra vele.


aki a szereti a társád az ad 1. elfogadja, ad 2. dicséri, támogatja.


ő nem szeret téged.

2018. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!