Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt mindig a párom ha összeveszünk? Én 23/L ő 25/F

Figyelt kérdés

vitatkozunk vagy megbánt valamivel. Megbánja, látja hogy rosszul esett nekem.

Akkor megkérdezi hogy szeretem-e?

( anélkül hogy a problémáról beszélnénk vagy bármi) és ha én erre nem válaszolok akkor kiakad teljesen, hogy én nem is szeretem őt stb


2018. dec. 11. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Mert erzelmileg zsarolo.

Egy atlag xar kapcsolatban ez a felallas. A zsarolo es zsarolt. Mondhatjuk ugy is, h van aki nyalja a segget meg akinek nyaljak.

2018. dec. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, egyszerű érzelmi zsarolás. Nem feltétlenül tudatos egyébként. A párod szimplán csak nincs a toppon érzelmi intelligencia, érettség és kommunikációs képességek szempontjából. Hogy neked ez elég-e, az már a te dolgod.
2018. dec. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
18%

miért nem válaszolsz akármit? élvezed hogy ez miatt vergődik igaz?

mind a ketten megéritek a pénzeteket.

2018. dec. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Bizonytalan és rosszul kommunikál. Egyszer ültesd le megbeszélni, hogy attól, hogy x pillanatban mérges vagy rá, még szereted. Eselteg az adott szituációt kéne megoldanotok akkor, nem pedig szeret-nemszeretet játszani.
2018. dec. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
4: de látod, a kérdezőnél elmúlik hirtelen a szeretet, ha nem az van, amit ő akar és vita lesz. Ilyen bizonytalan kapcsolatban én sem érezném magam jól. Ő csak akkor szeret, ha kap. Anélkül nem szeret. Persze, hogy kiakad a párja.
2018. dec. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zzzz90 ***** válasza:
92%

#5 - azt melyik varázsgömbödben láttad, hogy megszűnik szeretni?


Nem kell támogatni az ilyen típusú embereket a rossz szokásaiban, mint amilyen a párja.

Egy ilyen szituációban igenis a problémát kell megoldani. Az pedig alapnak kell lennie egy komoly kapcsolatban, hogy szeretik egymást. Különben mi értelme?

El kell beszélgetni a párjával, hogy értelmes felnőtt emberek megoldják a gondjaikat és nem elbagatelizálják/elfedik/nem vesznek róla tudomást. Különben semmire se jutnak.

2018. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Rossz viselkedésminta rögzült benne.


Aki hajlandó a fejlődésre, az képes rá, hogy ezeket a rossz mintákat felismerve felülírja azokat helyes gondolkodásmóddal. Ez esetben a veszekedésből észervekkel vitázás lesz, negatív gondolkodásból pozitív, problémamegoldó.


Én ezeket elvárom a páromtól. Lehet hülyeség elvárásokat támasztani, de ha alapvető dolgokra nem képes valaki, azaz nem tud kapcsolatban élni, azzal nem lehet csinálni semmit, csak szakítani.


Írd le neki, hogy változtasson a viselkedésén, segíts neki felismerni ezeket a hibáit, és segíts a helyes gondolkodás kialakításában.


Magyarul, ő még kicsit gyerek, nem tanulta meg, hogy ilyen szituációkat hogyan kell eredményesen kezelni, hogyan ne váljon agresszívvé és védekezővé. Most lehetőség nyílna rá, hogy változzon, ha akarja...

2018. dec. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg olvasni. Nem válaszol. Vagy nálatok ilyen alpári a stílus, hogy ha valaki kérdezi szereted e, akkor arra nem szoktál válaszolni? Így már értem miért tartja ezt mindenki normálisnak, bár nem az.
2018. dec. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a tippem, hogy amikor gyerek volt és valami rosszat csinált, a szülei azzal próbáltak hatni rá, hogy ilyenkor azt mondták neki, hogy nem szeretik. Ezt viszi tovább, azóta, ha valaki közel álló dühös rá, elbizonytalanodik.

Azt kell neki mondani, amit a szüleinek kellett volna: "Nagyon szeretlek, csak most haragszom rád."

2018. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanakkor megértem azt is, hogy amikor épp torkig vagy vele, nem az a legfőbb gondolatod, hogy szereted. És amikor direkt rákérdez, úgy érzed, pofátlanság a részéről. Ezért nem is válaszolsz.

De van előnye, legalább arra emlékeztet, hogy akármilyen dühös vagy, mégis szereted. Ha ez tényleg így van.

2018. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!