Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jövök ki párom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jövök ki párom egyik haverjával és emiatt gondjaink vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Paromnak van pár haverja, igazából egyikkel sincs különösebb bajom, nem szoktunk minden nap együtt lógni de van, hogy párommal tartok és együtt megyünk ide oda. Egy srác van akivel viszont nagyon nem jövünk ki, es ő az akivel állítása szerint a legjobb a kapcsolata páromnak.

Igazából okot én nem adtam rá, hogy baja legyen velem a srácnak. Eddigi tapasztalataim alapján, mivel neki egy lányt sem sikerül soha összeszednie, leszólja az összes párkapcsolatot, hogy minek az, ezzel takarózik, hogy neki nem kell lány (pedig az a helyzet hogy inkább a lányoknak nem kell ő). Elég igénytelen is, kb 2 pólót hord egész héten de ez engem nem erdekelne ha a viselkedése nem okozna feszültséget.


Sokszor volt már hogy mentünk együtt valahova, párom ő és én, és így random megkérdezte paromtól “amúgy ő mikor megy el?”(mármint én)

AKkor is csak néztem hogy ez milyen pofátlan kérdés, párom azt mondta neki miért menne el. Erre folytatta hogy “hogy megyünk így sztriptizbarba?”

Utána megkérdeztem páromat elvileg szó se volt ilyenről, csak direkt ilyeneket mondd higy felidegesitsen. Mindig beszól valamit, amikor nem a párommal vagyok csak összefutunk nem is köszön. Múltkor is sztriptízbárba akarta hívni a barátomat, majd hozzátette “de persze téged ilyen helyre nem engednek el”.


Sokat veszekedtunk már mert mondtam paromnak ez nekem rossz, hogy nem tudok vele úgy elmenni valahova baratokkal hogy ne legyen ez. És a baj az, hogy a múltkor visszaszóltam neki, és én voltam a hibás, mert felfújom a dolgot és ne szóljak be a barátainak mert ez neki gáz. Én mondtam akkor beszéljen ő vele mert ez kezd sok lenni és nem fogok sehova se menni velük a végén. Csak ugyebár én is a baráti társaságban vagyok, így másfelől egy ilyen ostoba miatt nem akarnék kimaradni a találkozásokból.


Több ilyen megjegyzés is van természetesen, csak egy párat emeltem ki. És tényleg nagyon zavar. Párom pedig azt mondja tulreagalom és ő nem fog szólni neki mert “nem az anyja”.

A múltkor is pl, elkezdett neki pucér nőkről képernyőre mutatni hogy melyiknek a legjobb a melle. Párom mondta nem tudja, nem is érdekli de ő folytatta és közben direkt nézte hogy reagálok. Ez szerintem nagyon gyerekes és idegesítő.


Hogy lehetne ezt megoldani? Ha párom nem beszél vele, beszéljek én? Abból is csak a baj lenne...


4 éve vagyunk együtt, ez már nem a járogatás kategória, többet várnék azért ilyen téren


Ui: ja és igen tudom milyenek a srácok. Azzal semmi bajom ha viccelődnek, de ez nem viccelődés hanem szándékos provokálás.


2019. aug. 18. 18:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy szerencsétlen fa.........sz.

Annál nagyobb bunkóság nincs, mint barátnak, párjának beszólogatni.

Másik lehetőség a barátod barátja tudja amit te nem, vagy is, hogy te csak dugásra kellesz. Akkor szoktak nőkel így viselkedni. Vagy is ha beleunsz, lelépsz, nem fog senki megsiratni. Komoly kapcsolatnál az ember megköveteli a barátaitól, hogy tisztelettel legyenek a barátnője iránt. Na és a barátok is tudják, hol a határ. Nem tudják akkor törölve a barátlistáról.

2019. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bejövök neki. Vagyis szerintem egy bizonyos szintig minden nő aki él és mozog bejön neki, vagyis “jó lenne” neki mert szegény nem túl attraktív teremtés és ehhez hozza jön a kiábrándító stílusa.

De ettől függetlenül nem hiszem hogy bejövök neki. Egyik barátnőm tetszett neki, addig hajtotta amíg a lány már nem találkozott velünk többet mert azt mondta ez a srác gusztustalan. Ilyen béna szövegekkel próbálkozott...


Mindenesetre igen, rosszul esik hogy nem áll ki mellettem. Egyszer volt velem olyan hogy a barátnőm átjött hozzánk és párom is ott volt. És mutatott nekem egy fitnesz modellről képet, kigyúrt srác hogy szerintem helyes-e, és utána tovább beszélt arról hogy ide meg oda kene elmenni mert sok a helyes srác. Ott leállítottam és utána négyszemközt is elmondtam neki hogy gondoljon már bele ez milyen, ott volt barátom is. És amúgy sem járok ilyen helyekre, max koktél bárba, de ha valaki fel akar szedni azonnal leállítom. Szoval ezt hiányolom, mert szerintem annyira evidens.

Nem csak arra kellék neki, azért 4 éve együtt vagyunk már... lakást akarunk venni jövőre együtt. És egyébként is, baráti társaságban is aranyosan viselkedik velem, puszilgatja az arcom, megolel, tehát nem szégyell, csak épp ebben a helyzetben nem szól semmit amikor meg a legjobban kellene.

2019. aug. 18. 20:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el, mikkel fogja tömni a pasid fejét, ha egyszer terhes leszel, aztán megszületik a gyerek? Addig fogja traktálni, hogy szét vagy szülve, búcsút inthet a szexnek, igába hajtotta a fejét, vége az életének, stb, hogy a pasid egy idő után maga is így fogja érezni.

Aztán te leszel a hisztis házisárkány, ha szeretnéd, hogy ne minden este lépjen le a fantasztikus haverjához, te meg otthon a négy fal között pelenkázol.

Nagyon gáz, hogy négy év alatt nem tudta a párod leállítani ezt a verbális agressziót.

Nagyon gondolt át, hogy a közös ingatlan összeköt titeket. Túl nagy lépés egy olyan kapcsolatban, ahol egy kis bunkót nem tud a párod a kedvedért helyretenni.


Egyet fogadj meg: ne hagyd magad! Szólj vissza, legyél bunkó. Direkt bántsd meg te is. Vagy leáll, vagy lekopik, vagy a párod állastfoglal. De ne hagyd, hogy ezt tegye veled a haver!

2019. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Írtam a barátomnak egy kérdést, amit te inspiráltál. Bemásolom a véleményét.


Hát azért ha közeli haver akkor sem kell tapló parasztnak lennie

Valószínűleg rászólnék, hogy hagyja abba

Ha meg nem tetszik neki, akkor sem hagynám, hogy pö€sfejeskedjen, mivel viszont helyzetben én sem csinálnám

Mert ez így nagyon ge€i dolog lenne

Hát amúgy meg ha tényleg olyan közeli barát, akkor inkább örülnie kéne hogy boldognak lát melletted (te így nem mondtad ki, dehát a szituációból tiszta), én sem kezdenék el ilyeneket csinálni, hiába nem bírnám mondjuk az ő barátnőjét/barátját (attól függ milyen nemű az a haver), attól még örülnék a boldogságának :D

2019. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"4 éve vagyunk együtt, ez már nem a járogatás kategória, többet várnék azért ilyen téren"

Eleget vartal, ne varj tovabb. Fajdalmasan hangzik, de ez az igazsag. Szerinted hogy fog esni ez neked, ha mar gyuru is van az ujjadon, vagy babakocsit tolsz mellettuk?

Hogy ertsd miert sulyos ez:

1. A baratod fel mas ferfiak velemenyetol, magyarul gyava. A sracok kozotti rangsorban o hatrebb van, lazadni nem mer, inkabb teged tesz helyre. Ha ezt elturod, akkor te meg lejjebb vagy...

2. Ha valaki teged serteget nem szamithatsz vedelemre tole. Vedd meg magad, de jobban teszed, ha kussolsz. Ugyanilyen meghunyaszkodo lesz akkor is, ha az anyosod kot beled...

Az ilyen epizodok mutatjak meg egy ember valodi jellemet. Latszolag kis dolgok, de a mogotte huzodo okok sulyosak.

2019. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


4 éve vagyunk együtt, ezt a srácot kb 1,5 éve ismerjük. Előtte nem volt semmi probléma, az előző városban ahol laktunk az összes haverjával kijöttem, együtt mentünk meccsekre is. Tényleg nem gondolom hogy velem van a baj mert nagyon toleráns vagyok. Heti 4x is volt anno hogy ment ide oda a baratokkal de nem zavart mert vagy én is csatlakoztam vagy következő héten meg csak ketten mentünk többször.


Így belegondolva, tényleg aggaszt ez a helyzet. Beszéltünk már eljegyzésről, hogy esetleg a közeljövőben jó lenne ha lenne. Egy másik barátunk mindig ezzel viccelődik, hogy mikor lesz már esküvő. Múltkor ez a bunkó srác is ott volt amikor ez a vicc elhangzott, mondta is hogy ez viccnek is rossz volt, akkor már egy sörre is engedély kéne. Teljesen úgy beszél mintha én nem engedném el a barátomat sehova, gondolom azért mert (milyen meglepő) a sztriptízbárt nem támogatom.


Mindenesetre eddig tényleg egész csendben tűrték a dolgot, de tényleg vissza fogok szólni és nem érdekel ha megbántom a kicsi lelkét vagy “beárul”. Addig ezt a helyzetet meg atgondolom mert mindenképp változtatni szeretnek rajt, ezt hosszú távon nem csinálom már.

2019. aug. 19. 09:28
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

4 év????? Úgy sejtem a barát már elejétől ilyen volt. Nem mostanában kattant be. Eddig bírtad birka türelemmel???

Akkor már edzett vagy, azt a hátralévő 40-50 évet még elviseled. Én mondjuk rég megkérdeztem volna, leállítja, törli mint barátot az életéből, vagy engem töröl az életéből. Igaz nem 4 év után,. én már első 2-3 ilyen beszólás után választás elé állítottam volna.

2019. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem szól rá, mert nem az anyja, hanem mert töketlen konfliktuskerülő. Be van csicskulva, téged is be akar csicskítani, állj a sarkadra.
2019. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt de csak kb 1,5 éve ismerjük a srácot.

Tudom ez is hosszú időnek számít. Eleinte nem mentem velük gyakran sehova, és úgy gondoltam amikor meg együtt voltunk akkor mindegy is mert biztos “ilyenek a srácok”

Aztán ahogy egyre gyakoribb és sértőbb lett ez az egész akkor kezdett zavarni

2019. aug. 19. 10:11
 20/21 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, párom konfliktuskerülő. Ezért mondja mindig ne csináljak belőle nagy ügyet mert felesleges. Csak így meg nekünk van konfliktus.
2019. aug. 19. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!