Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jövök ki párom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jövök ki párom egyik haverjával és emiatt gondjaink vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Paromnak van pár haverja, igazából egyikkel sincs különösebb bajom, nem szoktunk minden nap együtt lógni de van, hogy párommal tartok és együtt megyünk ide oda. Egy srác van akivel viszont nagyon nem jövünk ki, es ő az akivel állítása szerint a legjobb a kapcsolata páromnak.

Igazából okot én nem adtam rá, hogy baja legyen velem a srácnak. Eddigi tapasztalataim alapján, mivel neki egy lányt sem sikerül soha összeszednie, leszólja az összes párkapcsolatot, hogy minek az, ezzel takarózik, hogy neki nem kell lány (pedig az a helyzet hogy inkább a lányoknak nem kell ő). Elég igénytelen is, kb 2 pólót hord egész héten de ez engem nem erdekelne ha a viselkedése nem okozna feszültséget.


Sokszor volt már hogy mentünk együtt valahova, párom ő és én, és így random megkérdezte paromtól “amúgy ő mikor megy el?”(mármint én)

AKkor is csak néztem hogy ez milyen pofátlan kérdés, párom azt mondta neki miért menne el. Erre folytatta hogy “hogy megyünk így sztriptizbarba?”

Utána megkérdeztem páromat elvileg szó se volt ilyenről, csak direkt ilyeneket mondd higy felidegesitsen. Mindig beszól valamit, amikor nem a párommal vagyok csak összefutunk nem is köszön. Múltkor is sztriptízbárba akarta hívni a barátomat, majd hozzátette “de persze téged ilyen helyre nem engednek el”.


Sokat veszekedtunk már mert mondtam paromnak ez nekem rossz, hogy nem tudok vele úgy elmenni valahova baratokkal hogy ne legyen ez. És a baj az, hogy a múltkor visszaszóltam neki, és én voltam a hibás, mert felfújom a dolgot és ne szóljak be a barátainak mert ez neki gáz. Én mondtam akkor beszéljen ő vele mert ez kezd sok lenni és nem fogok sehova se menni velük a végén. Csak ugyebár én is a baráti társaságban vagyok, így másfelől egy ilyen ostoba miatt nem akarnék kimaradni a találkozásokból.


Több ilyen megjegyzés is van természetesen, csak egy párat emeltem ki. És tényleg nagyon zavar. Párom pedig azt mondja tulreagalom és ő nem fog szólni neki mert “nem az anyja”.

A múltkor is pl, elkezdett neki pucér nőkről képernyőre mutatni hogy melyiknek a legjobb a melle. Párom mondta nem tudja, nem is érdekli de ő folytatta és közben direkt nézte hogy reagálok. Ez szerintem nagyon gyerekes és idegesítő.


Hogy lehetne ezt megoldani? Ha párom nem beszél vele, beszéljek én? Abból is csak a baj lenne...


4 éve vagyunk együtt, ez már nem a járogatás kategória, többet várnék azért ilyen téren


Ui: ja és igen tudom milyenek a srácok. Azzal semmi bajom ha viccelődnek, de ez nem viccelődés hanem szándékos provokálás.


2019. aug. 18. 18:44
1 2 3
 21/21 Rockarc ***** válasza:
100%

Mamlasz a baratod. Neki sem lesz baratnoje, ha otthagyod. Es akkor a haver is orulni fog, mert mindig egyutt loghatnak. Hiaba a tobbi jo tualjdonsaga, ha nem tudsz belole ferfit faragni. Vermerseklettol fuggoen a haver mar kapott volna par sallert, vagy paros labbal ki lett volna tessekelve az elso ilyen megjegyzes utan. Lathatoan olyan baratot valasztottal, akiben maximalis a konfliktuskerules. Ez tipikusan ateses a paci masik oldalara. Hallgass lollypop93-ra.


43F

2019. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!