Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ártatlan viccelődés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ártatlan viccelődés, vagy nettó bunkóság/tiszteletlenség?

Figyelt kérdés

Ha a férfi megjegyzéseket tesz más nőkre a párja előtt.

Konkrét példák... esküvő, mennyasszony csinos, de nem vészesen dekoltált ruhában köszönti a férfit. Jön a kérdés a párjától, hogy na, ugye milyen szép az ara? Erre a válasza vigyorogva hogy nem azt nézte, hanem a mellét. Másik példa, buta kis játék, régi tablófotók nézegetése, hogy ki kivel jönne össze. A nő választ egyet, majd mikor a férfire kerül a sor, gondolkodás nélkül rámutat egy nőre, hogy neki ő kéne, ő biztos jó 'dugós' volt. Így, szó szerint. Utolsó példa, mikor rendezvényen meglátott egy párt, a nő pár évvel fiatalabbnak nézett ki a férjénél. Majd megjegyzi velük kapcsolatban, hogy ez már biztos második házasság, mert a nő jó kis milfecske.


Nők, ti ezt nem sérelmeznétek? Férfiak, szerintetek helyén való ha az ember így beszél a párjával? Egyáltalán miért csinál valaki ilyet, ha közben állítja, hogy szereti a párját?


2019. aug. 18. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fer bele, szerintem ez egy suttyo.

Maskulonben szerintem a tobbseg uezt gondolja csak a parjukra valo tekintettel nem mondjak ki hangosan.

2019. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Az összes párommal tudtunk arról beszélni, hogy ki jó csaj/pasi.



Szerintem ez sokkal egészségesebb egy párkapcsolatban, mint titkolni, és tagadni, hogy van akit jó partinak tartunk, mert csak a párunk van. Valakivel úgyis ki fogja dumálni az ember, akkor majd egy haverral/barátnővel, akivel nem biztos, hogy egy közös összenevetésben oldódik fel a dolog, hanem egy “miért nem próbálod ki” kérdésben.

2019. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#7


Nem kell szidni a pasikat, maga a jelenség nőknél is ugyanúgy előfordulhat. De fordítsuk meg akkor a dolgot. Ha egy rendezvényen odaszólna neked a barátnőd egy mosoly kíséretében, hogy nézd azt a pasit, látszik rajta hogy biztos tud ezt-azt az ágyban. Vagy.. strandon összefuttok egy jó barátoddal, aki régóta keményen edz. Odajön hozzátok pár szóra, majd mikor elmegy és kérdezel a barátnődtől valamit a témába vágóan, közli vigyorogva hogy ő az izmos testére figyelt, nem arra amiről beszéltetek. Vagy, esküvőn megjegyezné az egyik férfiról vigyorogva, hogy róla már hallott, és azt beszélik, nagy van neki...

Sorolhatnám még. Ha a barátnődtől ilyeneket hallanál, hogy tetszene?



#12


Ezt egyébként én is egy jó dolognak tartom, csak normális keretek között és nem így. Nem az a probléma ha mást is szépnek/vonzónak talál, ez egy természetes dolog, hiszen attól hogy párja van, vak nem lesz senki. De ezekkel a megjegyzésekkel nem csak ennek ad hangot az én olvasatomban, hanem annak is hogy szívesen továbbmenne. Ez pedig szerintem sértő, nőre, férfira egyaránt.

2019. aug. 19. 09:09
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyrészt hergelésnek szánja, de főleg azért mert a saját dominanciáját akarja kifejezni. Ha valaki domináns, az azért is beszél és poénkodik folyton a szexről társaságban (még ha béna is az ágyban), főleg mások rovására, szivatgatni próbál másokat ezekkel a témákkal, mert ő vezérhímnek érzi magát, szexelni neki előjoga van, a többiek majd szépen utána következnek. Sajnos a nők sokszor nem érzik vezérhímnek, de ezt ő nem érzékeli. Szóval ő ilyen. Ez nem sima viccelődés, mert simán viccelődni bármivel lehetne.
2019. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Ártatlan viccelődésnek szánt nettó bunkóság / tiszteletlenség. Én sem bírnám, nekem ez nagyon alacsony szintű humor.
2019. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hallgass a 10esre
2019. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, azóta nem volt ilyen :)
2019. szept. 9. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!