Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tiszteletlenség, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tiszteletlenség, vagy a szokásos haverok előtti vagánykodás?

Figyelt kérdés

Barátom havonta/kéthavonta elmegy a haverjához, isznak, játszanak. Sosem volt ebből probléma, sőt van amikor én mondom neki, hogy menjen :D

Visszahallottam egy közös ismerőstöl, hogy másnap kérdezték barátomtol, hogy nem haragszom e rá amiért piált meg későn is ért haza?

Ő erre annyit mondott, hogy "nem, miért haragudna? Ha mégis megharagszik, leszarom".


Szerintetek ez betudható tiszteletlenségnek?


2019. máj. 20. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem is rosszul esne.miert nem eleg annyit mondani hogy nem dehogyis,sokszor meg o kuld.

Ne azzal menozzon hogy jatssza hogy nem erdeklem.pff

2019. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindket esetben felejtos lenne. Ha tiszteletlen, akkor azt nem is kell magyarazni, hiszen alapveto dolog hianyzik a kapcsolatbol. Ha vaganykodni akar haverkak elott, akkor meg azert mert nem vagyok mar 14 eves, hogy a nagyszaju kispöccsel akarjak együtt lenni, aki a fiukaknak akarja viritani a kemeny gyereket. Nevetseges es szanalmas.
2019. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez mindkettőnek betudható... Én felhívnám rá a figyelmét,hogy ne így nyilatkozzon a kettőnk közti dolgokról.
2019. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

Csak vagánykodott... nyílván fiatal még... ;)

Pár csalódás után már nem mondd ilyet senki, hanem értékeli a pàrját...

ha zavar, kommunikálj vele erről. Bár felesleges. Mert ez poén, amit te csak visszahallottál, pedig mondhatta ezt humorosan is... ;)

2019. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Csak vagánykodott. És elég hülye volt az, aki visszamondta neked.
2019. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!