Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne unatkozzak mellette?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyok a párommal azért szerettem bele mert figyelmes, gondoskodó és ha bármi baj van azonnal számíthatok rá

Szeretem amikor együtt vagyunk jó vele de unatkozok is


Érzett már valaki ilyet ? Hogy ne unatkozzak mellette?


Amikor kitalálok valami közös dolgot akkor tök jól elvagyunk én is jobban érzem magam

Pl főzés uno Monopoly film sori

Ezeken kívül mit lehetne még csinálni otthon

Hétvégén mindig eljárunk valamerre de otthon mit lehetne még csinálni ?


2019. aug. 20. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyedül ék tudod foglalni magad?

Vagy azt várod, hogy a párod 7*24-ben szórakoztasson? Elárulom, nem fog menni.



(Ui: monopoly es Uno helyett meg vannak jó játékok, amiken nem unja magát halálra az ember, vegyetek egy Carcassonne-t, vagy Ticket to ride-ot)

2019. aug. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Amikor szingli voltál, mit csináltál?


Nekünk sincs közös hobbink a férjemmel, pedig gyerekünk is van. Ő imádja az ilyen telós játékokat, én sportolok, kirakózom (falra is felkerül), hímezek. Tökjól elvagyunk.

2019. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekeim halálra unják magukat otthon (pedig van ezerféle társasjátékuk és hiába ajánlgatom, hogy legózzunk vagy fessünk) és csak a képernyő köti le őket, akkor muszáj megfuttatni őket, különben megőrülnek és én is :D Szerintem te is keress valami kültéri tevékenységet, amit egyedül és/vagy külön is tudok űzni. Lehet az rendszeres sportolás, vagy alkalmankénti kirándulás, séta... vagy akár valami tanfolyam. Vagy hívjatok vendégeket. Ha nem találod fel magad, keress külső ingert.
2019. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

.,,.,,,.,,,,


Játszatok ilyet. Te írsz valamit, ő beteszi neked a vesszőket, pontokat.

2019. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy,mint egy egyke gyerek,akinek fogalma sincs hogyan foglalja le magát,mindig kell valaki,aki nézi miközben játszik,akkor is ha nem együtt játszanak.
2019. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

#5: manapság rengeteg az ilyen ember (én nőket látok ilyeneket férfiként, de nem zárom ki, hogy sok férfi is így viselkedik, csak azt nem látom).


A partjától var mindent, szórakozás, boldogság, programok, egyedül kb semmi ötlete, hogy mit kezdjen magával.


Mivel igazából sosem kapja meg egyetlen embertől sem azt, amire vágyik, így persze cseréli a párját, hátha majd a következő. Utána meg csodálkozik, hogy az sem tudja az egész életét önmaga helyett megoldani, így jön az új szakítás.

2019. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Az unalmas emberek unatkoznak.
2019. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyke vagyok, és soha nem unatkoztam. Talán éppen azért, mert megszoktam, hogy egyedül kell feltalálnom magam.
2019. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt szoktam mondani mindenkinek, aki unatkozik: Az unalmas emberek unatkoznak.

Egyke vagyok, anyám gyerekkoromban egész napokra hagyott magamra, ő elvolt a szobájában, telefonokat intézett vagy novelákat írt, én meg megtanultam minden apróságban felfedezni az izgalmat. Egy roncs, 20 éves, teljesen lehangolódott citerával keltettem hangeffekteket, és hosszan figyeltem, hogy rezonálnak és halkulnak el a húrok minden tiszta hangtól mentes akkordok formájában, ahogy ujjal vagy különféle tárgyakkal pengettem vagy húztam őket. Régi, rossz órákat szedtem szét, és próbáltam megérteni a működésüket, és az egyes alkatrészek szerepét, dögönyöztem a macskát, és játszottam vele, rajzolgattam, nézegettem a képeket mesekönyvekben.


Felnőttként annyi minden érdekel, hogy elképzelhetetlennek tartom az unatkozást. Inkább az a bajom, hogy mindig ezer dologgal foglalkoznék, de kevés egy élet rá. Nőben is olyat keresek, aki nélkülem is elvan, nem azért kellek neki, hogy szórakoztassam, mint valami udvari bolond, hanem hogy megoszthassuk egymással az élményeinket.

2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!