Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, alig 1 hónapja vagyunk együtt. Még össze sem jöttünk, azóta napi szinte 24 órában csetelünk, nap közben nem folyamatosan, de óránként írunk valamit, hogy mi van velünk, mit csinálunk.

A hosszú hétvégére elment Balatonra, családi összejövetelre. Szombat, vasárnap is végig cseteltünk. Tegnap óta viszont semmi. Az utolsó üzenetemet még csak el sem olvasta, pedig többször is elérhető volt azóta. Se tegnapi "jó éjt", se mai "jó reggelt" üzenet, amik amolyan szent dolgok voltak, ha nem együtt aludtunk.


2019. aug. 20. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom..na ez az ami szerintem aligha normális hogy valakik 0-24 ben írogatnak, nem képesek leszállni egymásról.

Nőljetek fel.

2019. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyen pióca típusú partnertől mentsen meg az ég!


Amúgy az meg sem fordult a fejedben, hogy az a szerenvsétlen jóember ALSZIK esetleg?

2019. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg lefáradt és kidőlt, vagy rossz kedve volt, most elfoglalt vagy pihen, bármi.


Csatlakozom én is, hogy ez a megfojtós csetelés nem túl vonzó és eléggé fárasztó, mindenkinek megvan a maga élete. Magadnak csinálsz rosszat, hogy ilyen apróságokon kattogsz és nagyítod fel óriásinak.

2019. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Alszik? Írtam, hogy többször is elérhető volt azóta. És több mint 24 óra telt el, tegnap reggel óta semmi.
2019. aug. 20. 09:59
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan van valami dolga. Ha nem válaszolt még akkor ne írkálj neki, úgy sem tartalmat közölsz vele, csak "becsekkoltál". Majd ha visszaírt esetleg megkérdezheted merre járt. Egyébként meg több értelme lenne napi 1-2x felhívni és normális dolgokról beszélgetni, mint állandóan elvárni, hogy ezekre a semmitmondó szia,jó reggelt üzenetekre válaszoljon.
2019. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem irkálok neki. Tegnap reggel írta, hogy mennek le a partra és jó strandolást kívántam neki. Ezt még meg sem nézte, pedig egész nap többször is elérhető volt. Furcsa nekem, mert mindenről beszámolunk egymásnak, főleg ő.
2019. aug. 20. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen, furcsa, tekintettel arre, hogy előtte kommunikáció nélkül nem volt meg. Meg ha a köszönés amolyan rituális dolog volt. Így feltűnő.

Amúgy te hogy álltál ehhez a folytonos irogatáshoz? Te igényelted? Vagy csak őmiatta csináltad?

Vagy fordítva volt, hogy ő csinálta, mert te akarod nagyon? Olyan esetben el tudom képzelni, hogy elege lett.

30n

2019. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7:

Ő kezdte és igényelte. 10-ből 7-8-szor ő írt rám. De megszoktam, nem zavar. Mert nem telepedett rám, megértette ha dolgoztam és épp nem tudtam válaszolni, vagy fordítva. Soha nem volt ebből gond. A reggeli és esti köszönés meg tényleg rituális volt, hogy egymással kezdjük és fejezzük be a napot (ezt is ő találta ki).

Furcsa, mert mióta beszélünk, azóta nem telet el ennyi idő két üzenetváltás között. Az meg pláne érthetetlen, hogy még el sem olvasta.


Eddig nem volt róla szó, de én 26F, ő 24N.

2019. aug. 20. 10:27
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Ne törődj a beszólogatókkal, el se olvassák. Azért, mert ők alig chatelnek, nem jelenti, hogy más párok ha sokat chatelnek, az beteges. Pláne, ha friss szerelmesek, mint ti!

Majd ha végre újra jelentkezik a barátod, akkor dobj neki egy üzit, hogy mi történt. Semmi mérgeset, csak kivancsiságból kérdezd. Mert hogy eddig mindig volt jó éjt meg ilyenek, most meg nem. De az is lehet, már eleve azzal fogja kezdeni, hogy: "szia, bocsi hogy nem írtam, de..." és elmondja az okot. Ide is dobj kommentet, hogy végre jelentkezett!

Amúgy ha én lennék a helyedben, kicsit azért aggódnék, és rácsörögnék.

2019. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, várja hogy írj. Látta, hogy jó strandolást kívántál, se azóta nem kezdeményeztél. Én is látom a rövid üziket anélkül, hogy belépnék. Ilyen a messenger.
2019. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!