Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A párom ma bepróbálkozott, de nekem nem volt kedvem hozzá ezért mondtam neki hogy most ne. Mintha meg sem hallotta volna elkezdett vetkőztetni, lefogott és úgy csókolgatott meg fogdosott. Valahogy sikerült nagy nehezen kiszabadítanom az egyik kezem és jó erősen fejbevágtam. Akkor leállt és utána csak nevetett hogy jaj hát úgyis leállt volna.
2018. aug. 12. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Túlreagálod.
2018. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Majd megkapja mástól.
2018. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Aggodni nem biztos, viszont a parodnak van, ugyanis hosszu tavon iszonyatosan kiabrandito az ilyen viselkedes. Amikor a volt parom nem ertett a nembol, folyamatosan az jart a fejemben, hogy lehet inkabb legkozelebb sem fekszem le vele, meg azutan se.
2018. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem volt, hogy én nem akartam de nem állt le, olyan önző volt,hogy szinte megerőszakolt.
2018. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom mindenkinek lehet rossz napja, fáradt, nyűgös vagy bármi oka arra hogy épp nem akarja. És ha azt mondom hogy nem akkor egyből abba kellene hagyni nem még erőszakoskodni. Azzal szerintem túl messzire ment hogy kihasználta a testi erő fölényét és lefogott.
2018. aug. 12. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velünk ilyen még nem volt. Mondjuk én is tuti megütném. Ez nem normális. Emberek vagyunk nem állatok.
2018. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én többek között ezért dobtam ki a volt páromat.


Először csak szpjam le. Jó, okés, simán.


Aztán munkahelyi gond volt, hazajött, lenyomott, szpatott, aztán már erőszakoskodott is velem.


Na, nem, a szpatásnál mondtam azt hogy elég, de abban a két hétben, míg nem tudtam elmenni 3x erőszakoskodott velem - épp nem erőszakolt meg, azt nem merte, mert "nyoma marad".

2018. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!