Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy a mai párkapcsolatok értelmüket vesztették?

Figyelt kérdés
Az okostelefonok révén bárkivel 2 perc alatt megismerkedhetsz.Ennek köszönönhetöen elég hamar elhagyják egymást az emberek, kitartásuk a másik iránt 0 lett.A társaságomban is fellelhető hogy 1 pár kivételével már mindenki csalta meg az aktuális barátnőjét, barátját úgy hogy előtte meg mást nem lehetett hallani csak hogy mennyire szeretik egymást.

2019. aug. 23. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Az emberek régen is ugyan úgy csalták egymást és olyannal voltak együtt akit nem szerettek csak mert kellett valaki aki eltartotta vagy főzött rá. És nem, közel sem csalja meg ennyi ember a párját. Nagyjából ugyan annyi mint régen. Ma már legalább minden lehetőséged megvan rá, hogy szerelemből legyél valakivel nem pedig mert muszáj férjhez menni.

Egy kapcsolatnak nem kell örökké tartania ha szar. Ha kiderül, hogy nem működik akkor szét kell menni, ennyi. Nem kell mindent megjavítani és megmenteni, ha a kapcsolatod nem jó, jön valaki aki jobb lehet akkor legyél vele. Ez a mai kapcsolatok értéke és ezért jobbak mint bármilyen előző kor kapcsolatai. Végre nem kell a szarban ülni és nem ciki vagy tilos már kilépni egy kapcsolatból ami nem jó.

2019. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

ez egy kategorikus fekete-fehér szemléletről árulkodó, béna kijelentés, amit írsz.


több mint 7 milliárdan élünk a Földön, nem gondolhatod azt, hogy mindenki, aki kapcsolatban él, aljasul csalja a másikat és cserbenhagyja.


régebben is voltak az általad említett nehézségek, csak akkor az embereket kötötte a vallás, a gazdasági kiszolgáltatottság,a tradíciók, a társadalmi normák.


tehát régebben sem volt fenékig tejfel az élet, csak a régiek nem dönthettek ilyen szabadon a sorsuk felől, mint mi ma.


én inkább annak örülök, ami ma van, hogy az ember relatíve szabadon formálhatja az életét.

2019. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Nőknél tényleg így működik, de férfiaknál ritka ez a 2 perc. Ahhoz sok pénz, és vagy jó test és kép kell.


Igen, a képmutatás, ésa cukormázas kirakat jellemző a mai kapcsolatokra, de hát instán, facebookon mutatni kell az álmot. A valóság mindegy.

2019. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én nem ezt látom és vallom.

Ha valakit nem szeretsz igazán minek jössz össze vele pár hónapra, évre?A másik meg lehet teljes szívéből szeret ameddig neked csak addig kell kb míg szórakoztat.

2019. aug. 23. 00:56
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon kevés az, hogy szereted. Ettől még bármikor kiderülhet, hogy mondjuk nem tudtok megfelelően kommunikálni egymással, nem illetek össze, más irányba fejlődtök, megoldhatatlan konfliktusaitok lesznek stb stb. Aki bennemarad egy ilyen kapcsolatban csak mert úgy indult az egész, hogy örök élet lesz a dolog az egyszerűen csak hülye.

Egy kapcsolatnak nem a hossza ad értéket. Egy 1-2 évig tartó kapcsolat is lehet sokkal értékesebb, mint egy 20 éve tartó langyos szar és adhat sokkal többet a két félnek.

2019. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tudsz megbeszélni valamit a pároddal az nem minden esetben a másik sara egyébként
2019. aug. 23. 01:16
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

# 6!


Senki nem beszél arról, hogy kinek a sara!

És tudod miért? Mert lényegtelen. Ha két ember között már nem működik a kapcsolat, akkor teljesen felesleges hibást keresni.


Mindig én hagytam ott a barátnőimet. Ha ugyanazok a problémák ismétlődtek, akkor elköszöntem. De sosem mondtam, hogy miatta, hiszen miattunk nem működött!

2019. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Talán akkor te mutass példát a többi embernek.
2019. aug. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
9 éve vagyunk együtt a férjemmel.Mi ha gondunk volt egymással megbeszéltük és nem hátra hagyva mindent sunnyogtunk meg hagytuk egymást magára.
2019. aug. 23. 04:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nektek 9 éve minta kapcsolatotok van, milyen jogon szólsz le másokat, hogy az ő kapcsolatuknak nincs értelme? Másnak nem lehet jó kapcsolata? A te ismerőseid, az egy dolog, más is él x év (boldog ?) párkapcsolatban. Amúgy azt hittem, legalább 20 év házasság után osztod itt az észt.
2019. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!