Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy a mai párkapcsolatok értelmüket vesztették?

Figyelt kérdés
Az okostelefonok révén bárkivel 2 perc alatt megismerkedhetsz.Ennek köszönönhetöen elég hamar elhagyják egymást az emberek, kitartásuk a másik iránt 0 lett.A társaságomban is fellelhető hogy 1 pár kivételével már mindenki csalta meg az aktuális barátnőjét, barátját úgy hogy előtte meg mást nem lehetett hallani csak hogy mennyire szeretik egymást.

2019. aug. 23. 00:43
1 2
 11/16 Lazy Lover ***** válasza:
Igen sajnos fogyasztói társadalom van ami nem működik azt le cseréljük egy másikra szerintem tiszta gázok lettek a mai nők férfiak
2019. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Első látásra nem derül ki, összeilletek-e, igaz szerelem is idővel alakul ki. Azalatt hoz az ember rossz döntéseket.
2019. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nekem úgy tűnik, hogy a hozzászólásaid alapján, hogy valamivel nem mersz szembenézni. Nekem is volt 10 éves kapcsolatom, ami kívülről tökéletesnek tűnt és meg is tudtunk beszélni mindent. Ahogy a végén azt is, hogy elválunk.

Sunnyogást írsz, miközben szó nem volt erről. Nem ez az első, amikor a sorok közt van elrejtve, hogy milyen érzéseid vannak. Mentegeted magad ("nem minden esetben a másik sara"), múlt időt hasznász ("gondunk volt egymással megbeszéltük") Sunnyogást és magára hagyást írsz.


Nekem az egész alapján úgy tűnik, hogy a férjed szó nélkül lelépett vagy valószíműleg ez fog bekövetkezni.

2019. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sokat látsz bele.Szerencsére harmonikus,jó kapcsolatunk van amiért mi ketten dolgoztunk meg.Amire nem igazán van manapság példa, sajnos. Ebből eredően jött a kérdés.
2019. aug. 23. 12:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagymèrtèkbenegyet èrtek.
2019. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fúdejóvagy!
2019. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!