Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható a barátnőmtől, hogy végezzen házimunkát?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy ideje nem dolgozik, kb. 6 hónapja, egyelőre nem is akar más munkát keresni, mert elmondása szerint a legutóbbi helyen olyan rosszul bántak vele, hogy az traumatizálta, és képtelen lenne egyből visszatérni a munka világába. Ráadásul terhes is lett időközben, így kb. mindenre van kifogása.


Mivel kezdetben tényleg úgy tűnt, hogy nagyon megviselték a történtek így elfogadtam, hogy nem dolgozik, jelenleg úgyis jól keresek, így el tudom tartani kettőnket.


Azonban ezidő alatt semmilyen házimunkát nem végzett, mindig nekem kell takarítanom, és rendet raknom, ha nem kívánok koszban és kupiban élni.

Főzni is csak ritkán szokott, miközben én napi 10 órát dolgozok, plusz 2 órát utazok, minden második héten pedig szombaton is be kell mennem a munkahelyemre.


Alapvetően nem mondom, hogy az ő feladata lenne mindez, de ilyen esetben szerintem elvárható, hogy nagyobb részt vegyen ki az itthoni teendőkből.


Ugyanakkor mindig azzal jön, hogy terhes, így a sok házimunka árt, pedig csak a 6. hétben van. Teljesen elkényeomesedett, otthon ül, nem csinál semmit csak netezik, néha találkozik a barátnőivel, és ennyi. Ráadásul el is engedte magát, már 8 kilóval nehezebb, mint 6 hónapja, kevésbé ad a megjelenésére is.


Aggódom érte, de nem tudom mit tegyek, szerintem aktívabbnak kéne lennie, és jót tenne neki, ha visszamenne dolgozni, de terhesen kb. sehova nem fogják felvenni.


2019. aug. 23. 08:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy el fogjátok vetetni a gyereket hiába írja ezt bárki pedig ő maga egy gyerek még pont nem hiányzik neki még egy. Ő csak kihasznál téged. Miért menne vissza dolgozni ha te eltartok zokszó nélkül? Ennek nem lesz jó vége te is tudod. A gyerek hogy fog felnőni? Manapság rohadt drága egy gyereket felnevelni azt hiszed a te kereseted elég lesz rá? Majd az anya szépen csorgatja el a pénzt mert ez cuki volt az cuki volt aztán a gyerek sosem fogja hordani. A gyerek holmik jóval drágábbak és mi mindent kell még neki venni. Ezt te egyedül nem fogod bírni ha csak nem keresen havi nettó 500-at esetleg. Jól látod a párod belekényelmesedett a helyzetbe és valószínű meg fog sértődni ha megmondod neki ezen változtasson. A terhesség nem betegség hogy ne lehessen tőle semmit csinálni. Mond meg neki nyugodtan hogy vegye ki a részét vagy terhesség ide vagy oda de mehet haza és végeztél vele. Fizeted a gyerektartást és majd látogatod a kicsit. Vagy jó lesz ez így neked hosszú éveken át? Azt hiszed bírni fogod? Az is eszembe jutott hogy csak azért mondja azt hogy abortusz ellenes hogy ne kelljen neki továbbra se csinálni semmit. Gondold át a dolgokat. Mindenki azt mondja hogy ez felejtős szóval beszélj vele.
2019. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Sajnos ez a nő ,, behúzott a csőbe,, . Szépen kigondolta, hogy trauma miatt? nem tud dolgozni utána gyorsan terhes lett. Nem fura ez neked?

És nem bántásból írom de kicsit előbb már a sarkadra kellett volna állnod. Konkrétan hülyét csinál(t) belőled.

2019. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod tőled van-e?
2019. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Illetve az a baj, hogy picit nekem fura/gyanús ez az egész, hogy tényleg van ekkora marha(már bocsánat) , hogy nem elég h elnézi a jóravaló asszonynak h otthon mereszti a p...t és nem dolgozik de még azt is elnézted h napi 10 óra után főzöl mosol takarítasz?? Ehhez is azért kell egy ilyen férfi akivel ezt meglehet tenni.

Most őszintén , mi a francot tett a kapcsolatba azon kívül, hogy szétrakta a lábát?

2019. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Ultimàtum, vagy hajlandó ellàtni legalább a háztartást, vagy zavard haza anyuhoz, ha kifogásai vannak, hogyha gyerekként akar viselkedni, akkor annak ott a helye, nem nálad, élettársként, anyaként...

Hátha kicsit észbe kap. Ez magától nem lesz jobb sajnos.

2019. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

Szinten az ultimatumra szavazok

Adj neki 2 hetet es ha nem csinalja rendesen a hazimunkat es nem keres melot akkor osszepakkolsz neki es mehet haza.


Ha osszekapta magat maradhat de onnantol nem adnek neki penzt en osztanam be a felesleges dolgokat nem vennem meg a gyereknek nem lesz 200e babakocsi sem komplett szoba ujonan berendezve, magandoki helyett sztk es hasonlok.

Ha hulye akkor ez a jutalma.

2019. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Megértem ha abortusz ellenes vagy de Jézusom ez a nő ... Ezzel tönkre teszi kb az életed ,ugye tudod ? Mindig lesz kifogása és a gyerekkel szépen megfogott .ne legyél hülye,ne láncold magad hozzá
2019. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum, ultimátum, ultimátum. Máshogy ez nem fog menni. Nőként mondom, hogy szégyellje magát , hogy még a gyerekkel is meg akarna fogni mert, hogy nem ,,véletlen,, esett teherbe az hót ziher.
2019. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára 3 embert fogsz eltartani.Lehet örökre,hanem állsz a sarkadra!Ráadásul,ha most nem csinál semmit,mert terhes,akkor szerinted mit fog csinálni,ha megszületett a gyerek?Az majd úgy "lestrapálja",hogy valszeg az is sok lesz neki.


Egyébként a szakítâs lenne a megfelelő lépés(persze a gyerekkel foglalkozol),mert aki otthagyja a munkahelyét,és ki meri jelenteni,hogy nem is fog jó ideig dolgozni,az erősen kihasznâl!

2019. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Cimbi, nokent mondom, teged jol atvertek.



Most nem bantasbol, de en pl. meg hazimunkat is elvegzem, miert nem talalok egy ilyen balekot? :D

2019. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!