Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nem engedi meg hogy cigizzek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Még az ismerkedési korszakunkban cigiztem, amikor nem voltunk együtt még és leszoktam nem sokkal utána, hogy összejöttünk. Azóta csak házibulikban alkohol mellé cigizek. Nyaralásról mikor hazajöttünk a szüleimmel, véletlen elszóltam magam,hogy esténként cigiztünk kint a teraszon. Napi 1 szál volt. Erre annyira kiakadt, hogy majdnem szakítani akart mert hogy én hogy mertem cigizni.

25n


2019. aug. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Mondtam volna, hogy ahogy eddig nem volt belőle rendszer, eztán se legyen, de különösebb kiakadásom nem lett volna. Ha úgy tudom, hogy te egyáltalán nem cigizel, azaz becsaptál, az más tészta már.

33/f

2019. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem azon akadt ki, hogy cigiztél, hanem hogy nem voltál teljesen őszinte. Nekem is ez fájt, mikor a pasim kamuzott ilyesmivel kapcsolatban.
2019. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Van valami nyomós oka, hogy ennyire utálja a cigarettát?
2019. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég sarkalatos pont. Én biztosan nem lennék dohányossal. Lehet ő is csak megtűrte tőled, mert már magányos volt, kellett neki a pina mikor összejöttetek. De most, hogy együtt vagytok, már nem bírja. Viszont gyáva szakítani. Fél az egyedülállóságtól. Meg kényelmes is neki, hogy megcsinálod a házimunkát, és a dugás is megvan....
2019. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy tudta, hogy már nem bagózol, akkor jogos, hogy kiakadt. Én sem lennék együtt olyannal, aki ezzel a szarral mérgezi magát és a környezetét.Keress egy pasit akit nem zavar hogy a sárga, rothadó fogakkal teli bagószagú száddal kell smárolnia .
2019. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dohányzás ártalmas.

Hogy "nem engedi" az még ártalmasabb.

2019. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!