Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, mert szóltam a szüleinek, hogy évek óta drogozik?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a barátnőm bevett egy ecstasy tablettát pár napja. Azt is megtudtam, hogy 4 éve évi 1 alkalommal, nyaranta előfordul, hogy él vele. Nagyon dühös lettem, a falhoz szorítottam, de nem bántottam, és mivel nem hiszem el, hogy évi 1x lehet ilyet csinálni, és egyébként is nagyon ijesztő, ultimátumot adtam, hogy ha nem megy el elvonóra, akkor szakítunk. Azt mondta, hogy oké, akkor szakít, mert nincs mivel elvonóra menni, mivel nem függő. Utána azzal jött, hogy semmivel sem undorítóbb annál, minthogy én 2-3 havonta úgy berúgok, hogy előfordul a hányás és nem teljesen emlékszem másnap. Erre nem bírtam tovább és felhívtam a szüleit, hogy intézkedjenek, ha fontos nekik a lányuk. Azóta nem beszél velem, minden csatornán letiltott, az utolsó szava az volt hozzám, hogy utolsó szemét vagyok.
2019. aug. 25. 17:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Azért lennék alkoholista, mert kb. negyedévente berúgok? A legtöbb fiatal még sokkal többször és többet iszik, mint én, főleg egyetemista körökben. A drog egész más tészta, tájékozódni kellene.

Jobb lett volna, ha a rendőrséget hívom? Az lett volna a kötelességem. Papíron.

2019. aug. 25. 18:03
 12/35 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon elítélem a drogot, szóval elfogult vagyok, de azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg szemét vagy.

ELőször is, nagykorú, másodszor évi 1 az semmi, ezzel egyetlen egy elvonóra nem veszik fel, hanem körberöhögik.


A te 2-3 havi részegséged sokkalm undorítóbb és gyakoribb. Mikor mész elvonóra? Mutass neki példát.

2019. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
9%
1 eki meg bebaszás nagyon nem ugyanaz
2019. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Hát ez az. kvára nincs egy szinten. Az eki egy durva drog, ami az agy hormonháztartásával szórakozik, sokkal jobb, uralhatatlanabb és durvábban illuminált állapot, mint egy berúgás, éppen ezért sokkal csábítóbb és addiktívabb. Testileg pedig jóval veszélyesebb, rengeteg olyan eset van, hogy halálba táncolták magukat, leállt a szívük a használóknak.
2019. aug. 25. 18:08
 15/35 anonim ***** válasza:
87%

Persze, alkoholmérgezésbe még senki nem halt bele.

Az alkohol sokkal addaktívabb és sokkal jobban tönkreteszi a szervezetet. Csak a történelmi háttere miatt nincs betiltva.

Ha nem lett volna alkohol és most találták volna fel, akkor tiltólistás keménydrog lenne.

2019. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Ez enyhén szólva túlzás volt toled, nem mondom hogy jo dolog hogy akar évente egyszer is ilyennel el, de ettol nem lesz valaki függő, nem kell elvonora mennie.
2019. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%

Dolgok a történetben, amik külön-külön is azakítóoknak minősülnek egy értelmes nőnél:

1. Falhoz szorítás

2. Zsarolás

3. Rágalmazás

4. Sz*rkevekés, ráadásul a szülőknél

5. 2-3 havonta berúgás

2019. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Modern társadalomban, ahol jeleskedik a tudomány, nincs olyan, hogy valami a történelmi háttere miatt nincs betoltva. Egyszerűen teljesen ártalmatlan dolog évi párszor felönteni a garatra.

Nagypapám minden nap ivott egy kis sört, bort, egész életében, miért élt akkor 88 évet? Öreg drogos miért nincs?

2019. aug. 25. 18:18
 19/35 anonim ***** válasza:
85%

A hányásodba még te is belefulladhatsz vagy kaphatsz tüdőembóliát, de a kanál vízzel is lehet embert ölni. A lényeg, hogy mindketten hiteltelenek vagytok az erkölccsőszködésetekkel, mert mindketten szerhasználók vagytok, még ha nem is függők. A különbség csupán annyi, hogy te egy legális drogot használsz nagyobb rendszerességgel, míg ő egy illegálisat kisebb rendszerességgel. Én azon a véleményen vagyok, hogy nem kéne innod és a csajnak sem bogyózni. Nem azért, hogy hitelesen oszthassátok az észt, csak azért, mert egyik sem egészséges. Bár én még dohányzom, szóval zárójelbe is tehetitek amit írtam, csak mondom.

33/f

2019. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
Akkor vedd feleségül a nagymamádat. Mást már nem fogsz találni, aki ezt a felnőtt hisztit meg a szeszelést eltűri.
2019. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!