Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Legyek elnéző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Legyek elnéző? Ujra és ujra szemet kell hunynom az ilyenek felett?

Figyelt kérdés
Apro nő ügyek derülnek ki,konkrét megcsalásról nem tudok,de havi szinten felszínre kerül 1-1 nővel kapcsolatos eset és már arra sincs erőm hogy kiálljak az igazamért. 3 gyerek van,több mint 10 éve vagyunk házasok
2019. jún. 8. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne légy elnéző és ne hunyj szemet fölötte!

Kezd vele beszélgetést és adj neki ultimátumot (amit aligha tart be).

Ffi.

2019. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azon már tul vagyok,ezek ellenére is mindig történik valami és mindig csak ugy alakult...véletlenek sorozata

Legtöbb esetben persze ő nem hibás

2019. jún. 8. 14:05
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha van hova menned a 3 gyerekkel és el tudod tartani őket, akkor csak a saját önbecsüléseden múlik hogy mennyire hagyod még megalázni magad. Ha a csupasz popsival álltál neki szülni szülni és szülni, akkor meg jobban teszed ha befogod a szád és bocsánatot is kérsz ha beléd törli a lábát, mert aki ilyen nyíltan csajozik, annak csak egy pillanat amíg új, fiatal nőcire cserél.
2019. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az én házamban lakunk :) annyira azért nem volt csupasz az a popsi de még ha az is lenne sem értem a stílust amit produkálsz!
2019. jún. 8. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt kène szemet hunynod? Mièrt nem válsz el? Nem èrtem. Nem állsz ki magadèrt, saját magad bújsz bele a lábtörlő szerepèbe, aztán csodálkozol, hogy megtaposták meg belèd törli lábát.
2019. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Vagy elnézed neki vagy elválsz.Megváltozni nem fog,ha idáig megcsalt ezután is fog.Azért fura,hogy a harmadik gyerek után derültek ki a nő ügyek,eddig nem volt szerinted?
2019. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Az ultimátum az utolsó felszólítás féle, az után már lőnek.

Szóval, lépj!


Bár nem értem, miféle dolgokat tartasz elfogadh atatlannak?

2019. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem válsz el?
2019. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Mazochista vagy, hogy ennyire szereted, ha megaláznak és semmibe vesznek?
2019. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem megy el hiába kérem.Persze hogy nem szeretem a rongy szerepet,de ha nem megy el

Sír hogy nagyon szeret de milyen szerelem ez?

2019. jún. 8. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!